CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Carcapedie - AKTUALIZACE
téma založeno uživatelem Chmura - 14.6.2018, 21:47

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
adahy 2 Bumsakalaka 9 Chmura 216 Eldenroot 15 hepyno 2 LunarHexagon 1 PesBobes 1 peťul 9 Skubin 1 šmoula 5
#1
Paráda! Jen kravín tam máš s velkým K, je to záměr? Nechci být hnidopich.
Odpovědět
#2
Díky, ale nechtěl jsem, ať s tím máš zbytečně starosti.
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#3
Ikdyž se k tomu občas nevyjádřím, tak vždy si pročtu a prohlídnu co je nového! :)
Odpovědět
#4
Rádo se stalo, teď je to zase o kousek lepší :)
Odpovědět
#5
(23.2.2020, 13:12)šmoula Napsal(a): Omlouvám se, že vstupuji takhle chmurovi do tématu...
nevím jestli to patří sem a nebo jinam (klidně to přesuňte).
Napadlo mě, že by bylo užitečné u každé položky v carcapedii zobrazit (po rozkliknutí) kteří uživatelé tuto edici vlastní.
Díky  Nerd

Ne, to nepůjde... obrovská zátěž na DB a není to jak ve stávající integraci, kdy si uživatel naklikne jaké edice vlastní použít pro další účely.
Odpovědět
#6
(23.2.2020, 13:37)šmoula Napsal(a): Však to by byl jen jeden select který by byl spuštěn až po kliknutí...

 No když myslíš, že je to tak jednoduché, tak prosím o ukázku funkční implementace v MyBB - rád poté přidám i sem... protože by mě to opravdu zajímalo jak toho docílit (sám nevím a rád se naučím novým kouskům) :)
Odpovědět
#7
(23.2.2020, 15:58)šmoula Napsal(a): Ok, už mlčím Nemám slov

Ne klidně povídej, rád to tu přidám, ale ukaž mi cestu jak ;) samotného mě to zajímá, když to je tak jednoduché, tak asi na to jdu ze špatného konce...

Nejsem PHP guru a mám programování jen jako koníček, netvrdím že to nejde implementovat, ale já na vhodný a funkční způsob bohužel nepřišel (tím myslím takový, který nebude vyžadovat přepsání XXX desítek řádků kódu a nenastane problém při aktualizacích mezi verzemi a nebo v dalších modulech).

Zde můžeš začít - aktuální kód MyBB jádra - uživatelské pole, kde v našem konkrétním případě si každý naklikne, co vlastní za edici.

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Odpovědět
#8
To byla rychlost! Pěkný!
Odpovědět
#9
Aliexpress?! Velký úsměv
Odpovědět
#10
Bohužel toto je známý problém... výrazně nedoporučuji nic na ebay ani na aliexpressu a podobných kupovat... cena oficální verze u nás může být o něco málo vyšší, ale aspoň si může být člověk jist, co dostane. Zkus to vyreklamovat.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
DŮLEŽITÉ Aktualizace fóra Eldenroot 425 133 593 31.3.2024, 12:59
Poslední příspěvek: Eldenroot
  Aktualizace jádra (23.6./2021) - seznam chyb Eldenroot 5 49 26.6.2021, 13:50
Poslední příspěvek: Eldenroot



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)