CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
DŮLEŽITÉ Aktualizace fóraSeznam aktualizací a změn
téma založeno uživatelem Eldenroot - 9.11.2014, 21:42

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
0Marty0 5 BugginOut 1 Bumsakalaka 15 Chmura 64 Curuj 9 Eldenroot 239 endomame 6 Fanny 1 Kamzik 3 Karmyn 2 Mati 1 Miroslav Váša 2 Mroj 2 Mutus 2 PesBobes 2 Petr Blanc 7 PetrM 7 peťul 23 Samhoov 1 skautik 1 Skubin 9 Sleepy 1 šmoula 19 Tester 2 xwinte00 2
#1
(21.11.2014, 7:11)Samhoov Napsal(a):
(20.11.2014, 23:44)Eldenroot Napsal(a): - Aktualizace MyBB na verzi 1.8.3
- přidána podpora pro @tag support - například @Eldenroot - zatím v testování, další věci a funkce k tomuto přibudou později (časová náročnost a málo volného času)
- přidáno nastavení "Relace" v nastavení účtu. Možnost sledovat aktivitu a přihlášení kvůli bezpečnosti.
- přeložení dalších částí fóra
- přidání seznamu rozšíření do profilu -> zaškrtněte si jaká rozšíření vlastníte!

asi sem slepy ale seznam rozsireni se mi nedari v nastaveni najit. Šokován

Nastavení uživatele -> změnit profil Mrknutí
[-] 2x   Eldenroot, Samhoov
#2
V čem to je lepší ? A ten shoutbox je co ? Usměvavý
#3
Ahoj,
na portálu se zobrazují online uživatelé takto :

Nyní je 48 online uživatelů.
» 1 člen(ů) | 44 host(ů)
Bing, Google, SeznamBot, 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



dříve tam vyhledávací boti nebyli uvedeni. Je to bug nebo to tak má být ?
jo a ještě když píšu příspěvek, tak je uvedeno 2x "před":

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


před Před méně než 1 minuta
Jinak asi cajk Usměvavý
[-] 1x   Eldenroot
#4
(13.2.2019, 10:04)Petr Blanc Napsal(a): Jen se chci zeptat, proč se u mého profilu nezobrazuje můj avatar?
Dle mého názoru máš špatny URL. Dáváš tam "

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

" a když to rozkliknu tak je tam error. Nejlepší je si ten obrázek stáhnout a pak jen připojit soubor. Pokud odkazuješ na jiný server, tak je jen otázka času, kdy to přestane fungovat.
Vidím, že je na tom stejně i Matěj Ollé. Server na kterým je to uloženy (

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

) nějak souvisí s tím cloudflare...není tam problém ?
#5
(13.2.2019, 12:22)Petr Blanc Napsal(a): Aha, díky, zkusím to tedy doma nahrát tak, jak říkáš  Palec nahoru
 
(13.2.2019, 11:36)šmoula Napsal(a):
(13.2.2019, 10:04)Petr Blanc Napsal(a): Jen se chci zeptat, proč se u mého profilu nezobrazuje můj avatar?
Dle mého názoru máš špatny URL. Dáváš tam "

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

" a když to rozkliknu tak je tam error. Nejlepší je si ten obrázek stáhnout a pak jen připojit soubor. Pokud odkazuješ na jiný server, tak je jen otázka času, kdy to přestane fungovat.
Vidím, že je na tom stejně i Matěj Ollé. Server na kterým je to uloženy (

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

) nějak souvisí s tím cloudflare...není tam problém ? 
Jsem se zapojil do diskuze a vím kulovy co se ukládá na cloudový server..tak kdyžtak sorry, jestli se pletu :-\ To spíš @Eldenroot bude vědět...
#6
Nevím jak vám, ale mě už několikátý den zlobí načítání obrázků u nějakých uživatelů - viz příloha. Obrázek se má ačíst ze zdroje - 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Má to spojitost s tím slavným cloudflarem ? Jaké je řešení ?
Díky,š.
#7
Aha, myslel jsem, že to má spojitost, protože to začalo dělat až teď a server weserv.nl nějak spolupracuje s cloudflarem.
Seznam uživatelů ti psát nebudu - narazím na to jen náhodou, když někdo přidá příspěvek. A když bych to tu sepsal a ty to po čase upravil, tak ten seznam nemusí být aktuální...
V moderování jsem nic nenašel Smutný a asi by bylo dobré nastavit, aby si každý musel vložit obrázek na náš server. Pokud by se nahradil obrázek za nějaký defaultní, tak to není řešení - jen to nebude házet chyby.
Dále nevím jestli to tak má být, ale pokud u uživatele, který nemá v profilu nastavený vzkaz pro ostatní uživatel, kliknu na vzkaz, tak to hodí do úpravy mého profilu.
#8
Je možné nějak udělat aby námi vybrané téma bylo dočasně v TOP 10 tématech ? 
např. TOPoval bych téma ohledně 4.carcassonne srazu, aby to nikom neuniklo - jsou tu i noví členové, kterým nedošel email s pozvánkou. Jakmile by bylo po srazu, tak by se to TOPování zase zrušilo a  mohlo by se nastavit na něaké jiné téma ...
Já bych to uvítal, ale pokud by to nešlo, tak můžu topovat ? Usměvavý
[-] 1x   Chmura
#9
(19.3.2019, 19:45)Eldenroot Napsal(a): Topovat určite ne, stejně dojde jen k tomu, že se ti příspěvky automaticky sloučí do jednoho starého... navíc by to zaspamovalo fórum. K tomu slouží funkce připnutí tématu, kdy se zobrazuje vždy navrchu v daném fóru. Stejně téma na očích zůstane jen do té doby, než ji vytlačí jiné příspěvky z přehledu nejnovějších.

Email byl rozeslán úplně všem, dalé je na Facebooku připnuta událost. Co víc by uživatelé chtěli, pokud chtějí dorazit a vyjde jim čas, tak dorazí... Můžu zaslat ještě třeba týden před konáním srazu hromadnou SZ. Nebo vytvořit oznámení na hlavní straně, co???

Já osobně bohužel stále nemůžu potvrdit ani vyvrátit mou účast, bohužel budu vědět asi až víkend předem... Smutný
Oznámení na hlavní straně nevím jak vypadá, ale asi by to šlo Usměvavý
jestli někdo přijde nebo ne, tak to je na něm... Ale byla by škoda, kdyby někdo nedojel jen  proto, že o tom nevěděl...
#10
(19.3.2019, 22:36)Eldenroot Napsal(a):
(19.3.2019, 20:48)šmoula Napsal(a): Oznámení na hlavní straně nevím jak vypadá, ale asi by to šlo Usměvavý

Asi něco takového, vypnu to, až po proběhnutí srazu tak, aby to každý viděl a nedalo se to skrýt  Nerd

[Obrázek:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

]
Óóó - díky ti Usměvavý
naprostá bomba  Palec nahoru



Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
DŮLEŽITÉ Příspěvek na provoz fóra - Mecenáš fóra ❤ Eldenroot 197 175 665 29.2.2024, 21:41
Poslední příspěvek: Eldenroot
Carcapedie - AKTUALIZACE Chmura 260 38 889 24.5.2023, 0:13
Poslední příspěvek: Chmura
  Aktualizace jádra (23.6./2021) - seznam chyb Eldenroot 5 49 26.6.2021, 13:50
Poslední příspěvek: Eldenroot



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)