CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Carcassonne ZIMNÍ KRAJINA-Řeka
téma založeno uživatelem Chmura - 9.12.2016, 0:18

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
0Marty0 1 Asusik 1 Chmura 10 Eldenroot 4
#1
Carcassonne ZIMNÍ KRAJINA-Řeka

-Minulý týden jsem si pořídil Carcassonne Zimní krajinu. Je mě docela líto, že nevyšlo žádné velké rozšíření a tak jsem se rozhodl trošku předělat rozšíření Řeka z nové edice pro edici zimní. Zatím mám vše v rozpracované fázi, ale rozhodl jsem se s vámi podělím o několik obrázků z chystané předělávky.

Přiložené soubory Miniatury
           
Chmura Zelený meeple
#2
Myslím si, že na fóru by měla být již Řeka pro zimní Carcassonne. Zkus se mrknout

EDIT: Odkaz je zde, nemýlil jsem se... ale tvoje bude určitě lepší

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Odpovědět
#3
(9.12.2016, 12:32)Eldenroot Napsal(a): Myslím si, že na fóru by měla být již Řeka pro zimní Carcassonne. Zkus se mrknout

EDIT: Odkaz je zde, nemýlil jsem se... ale tvoje bude určitě lepší

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Již se mi nepodařilo zachytit. Odkaz na podobu karet již není funkční. Ale @Chmura věřím také. Zatím moc pěkná práce  Naštvaný
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#4
(9.12.2016, 12:32)Eldenroot Napsal(a): Myslím si, že na fóru by měla být již Řeka pro zimní Carcassonne. Zkus se mrknout

EDIT: Odkaz je zde, nemýlil jsem se... ale tvoje bude určitě lepší

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


 Ano vím o ní Karty jsem prohlížel, ale jsou nic moc. Pokusím se jen nekrytyzovat, ale vytvořit něco lepšího! Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#5
(9.12.2016, 17:50)Asusik Napsal(a): Již se mi nepodařilo zachytit. Odkaz na podobu karet již není funkční. Ale @Chmura věřím také. Zatím moc pěkná práce  Naštvaný

To je škoda, že už odkaz nefunguje... určitě se to dalo použít jako šablona. Byly vcelku povedené, ale @Chmura si s tím poradí a udělá ještě lepší...

Jinak, vím že existuje La Porxada pro zimní edici (fanouškovské rozšíření) - myslím že je taky zde na fóru. 

EDIT: Přiloženo k příspěvku
EDIT 2: zde je ještě jedno minirozšíření pro zimní Carcassonne, ale nestudoval jsem oč jde 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Přiložené soubory
.pdf   La Porxada 3.pdf (Velikost: 348,21 KB / Nahráno: 9.12.2016, 23:08 / Stažení: 17x)
Odpovědět
#6
(9.12.2016, 23:08)Eldenroot Napsal(a): EDIT 2: zde je ještě jedno minirozšíření pro zimní Carcassonne, ale nestudoval jsem oč jde 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Klasické opatství s texturou pro zimní krajinu :)
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#7
Výroba pokračuje tady jsou další dvě karty rozšíření.

 -Myslím, že se trošku lepším! Vypláznutý jazyk

Přiložené soubory Miniatury
       
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#8
Dnešní práce! Další dvě karty rozšíření. Mrknutí

Přiložené soubory Miniatury
       
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#9
Další dvě karty k zimní řece! Mrknutí

Přiložené soubory Miniatury
       
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#10
Tady je další ochutnávka karet rozšíření! Mrknutí

Přiložené soubory Miniatury
       
Chmura Zelený meeple
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Chyba v grafice Zimní krajina 2 (Nová edice) Chmura 0 31 10.1.2024, 20:46
Poslední příspěvek: Chmura
  Zimní krajina + Carcassonne (nová edice) v jedné hře Chmura 44 4 624 12.12.2023, 0:33
Poslední příspěvek: maxpax318
  Strašák - Zimní krajina Chmura 12 219 11.11.2023, 17:46
Poslední příspěvek: Chmura
  Zimní Řeka PNP (Fishmen) Bumsakalaka 8 1 218 14.6.2023, 20:13
Poslední příspěvek: ztpc2000
  Carcassonne ZIMNÍ KRAJINA-Kupci a stavitelé Chmura 14 4 670 27.1.2022, 11:40
Poslední příspěvek: finnf



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)