CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Stojánek na KARTY a FIGURKY
téma založeno uživatelem Chmura - 25.10.2016, 22:19

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
0Marty0 2 borks 2 Chmura 15 danka 1 Eldenroot 7 PesBobes 3 Skubin 2 šmoula 13
#1
tak to je husty Usměvavý
to se beztak používá, když se hraje se 3 kartami "v ruce" Usměvavý
jen nevím Chmuro, kam to do té své krabice dáš Velký úsměv
Odpovědět
#2
právě jsem nad tím přemýšlel, protože jestli bych si to tisknul, tak to bude sakra spotřeba plastu Velký úsměv
ale s nějakýma "západkama" by to snad mělo jít Velký úsměv
zkusím a uvidíme - jen až bude trochu času no Usměvavý
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#3
tak mi to nedalo a dostal jsem se k tomu dřív než bych čekal, zatím tedy jen v elektronické podobě, ale pokusím se ztvárnit do "hmatatelné" podoby Usměvavý

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Odpovědět
#4
(26.10.2016, 20:51)Chmura Napsal(a):
(26.10.2016, 18:13)šmoula Napsal(a): tak mi to nedalo a dostal jsem se k tomu dřív než bych čekal, zatím tedy jen v elektronické podobě, ale pokusím se ztvárnit do "hmatatelné" podoby Usměvavý

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


No tak to je tedy paráda! Usměvavý Usměvavý Usměvavý  To musím mít! Vypláznutý jazyk Vypláznutý jazyk Vypláznutý jazyk

otestuju a neboj - fórum bude první, kdo o tom bude vědě Usměvavý
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#5
(26.10.2016, 22:47)borks Napsal(a):
(26.10.2016, 21:58)šmoula Napsal(a):
(26.10.2016, 20:51)Chmura Napsal(a):
(26.10.2016, 18:13)šmoula Napsal(a): tak mi to nedalo a dostal jsem se k tomu dřív než bych čekal, zatím tedy jen v elektronické podobě, ale pokusím se ztvárnit do "hmatatelné" podoby Usměvavý

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


No tak to je tedy paráda! Usměvavý Usměvavý Usměvavý  To musím mít! Vypláznutý jazyk Vypláznutý jazyk Vypláznutý jazyk

otestuju a neboj - fórum bude první, kdo o tom bude vědě Usměvavý
tak to je super... take bych si sadu předobjednal  Mrknutí

ještě nebudem jásat Velký úsměv ...nevím jak to bude vypadat...
jen pro info : váha bude 41g (s menší výplní než obvykle) a samotný tisk bude trvat 4hodiny 20minut Velký úsměv
barevné provedení bych viděl : průsvitná, tmavě bílá s černýma tečkama, hnědá, oranžová, limetková - protože těch mám nejvíc a potřebuju se toho zbavit Velký úsměv
Odpovědět
#6
(26.10.2016, 22:59)Eldenroot Napsal(a):
(26.10.2016, 22:57)šmoula Napsal(a): jen pro info : váha bude 41g (s menší výplní než obvykle) a samotný tisk bude trvat 4hodiny 20minut Velký úsměv

Tak to je jiná dimenze :)

jak to mám chápat ? Velký úsměv
Odpovědět
#7
(26.10.2016, 23:06)Chmura Napsal(a):
(26.10.2016, 22:57)šmoula Napsal(a): ještě nebudem jásat Velký úsměv ...nevím jak to bude vypadat...
jen pro info : váha bude 41g (s menší výplní než obvykle) a samotný tisk bude trvat 4hodiny 20minut Velký úsměv
barevné provedení bych viděl : průsvitná, tmavě bílá s černýma tečkama, hnědá, oranžová, limetková - protože těch mám nejvíc a potřebuju se toho zbavit Velký úsměv

  A cena?

Cena ?
za 4kč/g to nemá cenu - to bych neprodal - pokud si to nabarvíte (což ty s tím určitě problém nemáš) a budou vám tedy stačit výše zmíněné barvy, tak to bude za hubičku Velký úsměv ..... pokud mám být konkrétní tak třeba 50kč za ten jeden stojánek ? ... vubec nevím že...
Odpovědět
#8
(26.10.2016, 23:19)Eldenroot Napsal(a):
(26.10.2016, 23:14)šmoula Napsal(a): za 4kč/g to nemá cenu

Škoda, že materiál je stále tak drahý... můžeš zde prosím vytvořit nějaké téma a do něho hodit nějaké foto výrobků + stroje atd? Určitě by to hodně lidí, včetně mě, zajímalo! Díky!  Nerd

hmmm a nebo 4 hodinovy video Velký úsměv

(26.10.2016, 23:24)Chmura Napsal(a): OK! Díky za info. Usměvavý  Jsem na to opravdu zvědavý, bude to skladné a funkční zároveň. Asi budu muset rozšířit krabici! Smutný

hmmm s tou krabicí to nemáš lehké no , ale opravdu před tebou (a tvou krabicí) smékám Usměvavý
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#9
Taaaak - hotova první verze Usměvavý - jak jinak než ve šmoulové barvě Usměvavý
---bohužel, až teď jsem si všimnul, že o koment výš je na čele stojánku vyraženo "Carcassonne" - to bude třeba ve verzi 2 Usměvavý
váha=40g Mrknutí

Přiložené soubory Miniatury
                       

Odpovědět
#10
(31.10.2016, 10:47)Chmura Napsal(a): No tak to je paráda! Usměvavý

S nápisem Carcassonne to nebude mít chybičku!

 -Prosím jednu maličkou kosmetickou úpravu. Chtělo by to, aby v rohu stojánku navazovalo na sebe cimbuří! (viz obrázek)

Usměvavý

Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Dřevěný stojánek na karty - Francie Chmura 4 37 12.10.2022, 15:30
Poslední příspěvek: šmoula



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)