CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
KALENDÁŘ AKCÍ 1. Carcassonne fórum sraz - Hradec Králové 22.-23.10.2016
téma založeno uživatelem Eldenroot - 24.9.2016, 14:26

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
0Marty0 1 borks 1 Chmura 3 Eldenroot 5 Karel 1 Miroslav Váša 1 Moucha 1 PesBobes 1 peťul 2 Radous 3 Řízek 1 šmoula 3 Tomáš 9
#1
Přátelé, kamarádi, fanoušci této skvělé hry. Dovolte mi, abych Vás všechny srdečně pozval na 1. oficiální sraz Carcassonne fóra, který proběhne ve dnech 22.-23.10.2016 v Hradci Králové. Začátek je od 10:00 hodin. 

My jsme připraveni, a co ty?! Neváhej a přijď změřit si své síly s ostatními. Velkolepé klání může začít!

[Obrázek: EKQ1tWk.jpg]

V případě jakékoliv otázky se neváhej zeptat, stačí napsat zde po příspěvek nebo na naši

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

. Budeme se těšit!

Prosím o potvrzení registrace zde (vyplnit jméno na fóru/jméno/počet osob):

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



Velké díky patří všem, kteří se podíleli a podílejí na přípravě a pořádání tohoto srazu. Děkujeme!

Událost na Facebooku vytvořena:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



Hromadný email rozeslán (dorazí postupně všem v průběhu dneška).

Přiložené soubory Miniatury
   
#2
(16.10.2016, 6:20)Miroslav Váša Napsal(a): PS: Přimlouvám se za vlaječku "organizátor srazu" pro @

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Něco vymyslíme  Cool

EDIT: Já zatím pořád nemůžu nic slíbit, přítelkyně má v ten víkend volno, ale já pořád nevím jestli nedostaneme v práci nějaké další zadání, co nepočká (konec měsíce, vedení firmy chce vždy vylepšit vše tak, aby to vypadalo že se nám daří víc a víc)  Smutný
Odpovědět
#3
(20.10.2016, 17:05)Radous Napsal(a): ještě mám jeden dotaz .. jak rozsáhlé CC se bude hrát? Znám v podstatě všechna oficiální česká rozšíření (1-9), ale ty poslední jen tak letmo..  nechci teda nějak předem panikařit, ale jsem jen takovej amatérskej nadšenec [Obrázek:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

]

Myslím si, že to nebude problém... není se čeho obávat
Odpovědět
#4
Jsem rád, že se sraz vydařil! Mrzí mě, že jsem se nedostavil, ale nevyšlo to časově. Čímž bych chtěl napsat a slíbit, že to příště zkusíme napravit. 

Ohledně hodnosti pro @Tomáš - pracuji na tom, jakmile se mi povede něco vymyslet, tak o tom budeš vědět mezi prvníma  Mrknutí - uvažuji o udělení hodnosti V.I.P, která ti otevírá další možnosti na fóru... co na to ostatní?

Děkuji všem za perfektně odvedenou práci při realizaci srazu, bez Vás by to nebylo možné.
[-] 2x   Chmura, Tomáš
Odpovědět
#5
Šiřte vehlas našeho Carcassonne fóra i v Hradci :)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  KALENDÁŘ AKCÍ 14. Carcassonne fórum sraz - PRAHA 17.-19.11. 2023 Chmura 16 390 1.12.2023, 0:51
Poslední příspěvek: Chmura
  KALENDÁŘ AKCÍ 12. Carcassonne sraz Hradec Králové PesBobes 48 2 259 26.5.2023, 22:32
Poslední příspěvek: Chmura
  KALENDÁŘ AKCÍ 9. Carcassonne sraz Hradec Králové 8.-10.4.2022 šmoula 95 2 084 12.4.2022, 20:07
Poslední příspěvek: Ronnie
  KALENDÁŘ AKCÍ 8. Carcassonne Forum sraz - PRAHA , 19.-21.11.2021 Chmura 65 1 195 24.11.2021, 13:41
Poslední příspěvek: Chmura
  KALENDÁŘ AKCÍ 7. Carcassonne Forum sraz - Olomouc , 20.-22.8.2021 šmoula 63 2 783 23.8.2021, 18:23
Poslední příspěvek: peťul



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)