CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
PRAVIDLA-VYŘEŠENO Návody bez vodoznaku
téma založeno uživatelem 0Marty0 - 12.6.2016, 20:02

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
0Marty0 2 Chmura 2 peťul 2
#1
Nevíte kde by se dali sehnat originální návody k oficiálním rozšířením bez vodoznaku Mindok?
Plánuji si dát všechny návody do nějakého pořadače protože se mi pořád rozutíkají a protože některé originální nemám (mám z Big Boxu nebo nejsou v češtině) a některé jsou potrhané, chci si je vytisknout znovu, bohužel nějaké nemohu najít bez vodoznaku Mindok který v některých případech dost překáží... Naštvaný  
Mohli by jste mi napsat kde je sehnat popřípadě je sem nahráli pokud je máte?
Moc díky
[-] 1x   peťul
#2
Ahoj, s návody máme stejný problém @peťul a já si návody předěláváme k obrazu svému tak se podívej do sekce ke stažení.
Bohužel originál návody bez loga Mindoku nemám. Používám vlastní návody, které zmenším na formát A5 a nechám zatavit do fólie (návod se nepotrhá, ani nepomačká).
-Na návody jsem si Vyrobil desky na kalouny (umožňuje mě to přidávat a odebírat návody dle libosti). Mrknutí
    ODKAZ: #952
Chmura Zelený meeple
[-] 3x   0Marty0, Eldenroot, peťul
Odpovědět
#3
Tak tady mám celkem dobrou správu.
Takovéto návody se sice sehnat nedají, ale stávající návody se dají upravit. Pokročilejší programy, které umožňují upravovat PDF soubory, dokáží tato loga z návodů odstranit.

Nedávno jsem na to náhodou přišel, a když už se mi toto podařilo, tak ještě do nich chci integrovat odkaz na naše fórum (Což se mi zatím nepodařilo.). Pokud je chceš teď, můžu poslat návody s pouze odstraněnými logy.
Mrknutí
[-] 1x   0Marty0
Odpovědět
#4
(12.6.2016, 22:21)peťul Napsal(a): Tak tady mám celkem dobrou správu.
Takovéto návody se sice sehnat nedají, ale stávající návody se dají upravit. Pokročilejší programy, které umožňují upravovat PDF soubory, dokáží tato loga z návodů odstranit.

Nedávno jsem na to náhodou přišel, a když už se mi toto podařilo, tak ještě do nich chci integrovat odkaz na naše fórum (Což se mi zatím nepodařilo.). Pokud je chceš teď, můžu poslat návody s pouze odstraněnými logy.
Mrknutí
Tak to je super, jak už jsem ti psal ve zprávě, potřeboval bych zaslat návody k rozšířením a minirozšířením co zatím vyšly v Česku (ty ostatní co mám jsem si už tady na fóru od tebe našel Usměvavý  - líbí se mi tvé překlady a grafika, jak krásně pasuje k tomu co máme u nás (Nic proti návodům od @Chmura :) ) ), 
Moc děkuju  Šťastný
[-] 1x   peťul
Odpovědět
#5
To je v pohodě @peťul je v návodech číslo 1! Já si jen tak trošku "přicmrndávám"...

 -Mohl bych prosím také návody bez loga?
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   peťul
Odpovědět
#6
Nahrána další část návodů bez vodoznaku. Usměvavý

Včera byly nahrány všechny velká rozšíření se základní sadou, dnes big boxy a mini 1 – 6. Zítra ještě dodám zbylé varianty Carcassonnů které u nás Mindok vydal.

V návodech je odstraněno logo Mindoku na pozadí a v některých návodech bylo ještě odstraněno upozornění na získání doků (trojúhelníček nacházející se na spodní straně návodu v rohu).

EDIT:
Aktualizován návod pro Katapult - Při mazání vodoznaku došlo k odmazání části pozadí na druhé straně - Opraveno


EDIT 2:
Doplněny zbylé návody.
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)