CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Opat v Nové edici
téma založeno uživatelem peťul - 17.3.2016, 19:38

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Asusik 1 Chmura 2 peťul 1
#1
V každém velkém rozšíření nové edice bude na některých kartičkách zahrada z rozšíření Opat.
[-] 1x   Chmura
#2
(17.3.2016, 19:38)peťul Napsal(a): V každém velkém rozšíření nové edice bude na některých kartičkách zahrada z rozšíření Opat.

To se dalo vytušit! Tipnul bych, že v každém rozšíření budou dvě karty (víme o 10 rozšíření - takže zatím  celkem 29 karet). Usměvavý
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   peťul
Odpovědět
#3
(17.3.2016, 19:30)Chmura Napsal(a): Přišel jsem na dodatek k pravidlům rozšíření Opat. Nerd Konkrétně ke dvěma kartám z druhého rozšíření Kupci a stavitelé.
Jen se divím, že až teď! Smutný

-Při hře s rozšířením Kupci a stavitelé + rozšíření Opat odeberte dvě karty z rozšíření Kupci a stavitalé (mají stejný obrázek jako karty z rozšíření opat, ale není na nich vyobrazena zahrada). Pak vám bude souhlasit i počet žetonů se zbožím! Mrknutí

Je to tak.
Ještě máme jeden renonc.​​ V rozšíření Kláštery se nám také vyskytuje opat (družiník na boku). Já se chystám tuto možnost zapracovat již nyní do 2.edice jako variantu pravidla.
Nechám to uležet a ráno to hodím na papír.
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#4
(17.3.2016, 21:31)Asusik Napsal(a): Je to tak.
Ještě máme jeden renonc.​​ V rozšíření Kláštery se nám také vyskytuje opat (družiník na boku). Já se chystám tuto možnost zapracovat již nyní do 2.edice jako variantu pravidla.
Nechám to uležet a ráno to hodím na papír.
 Myslím, že by to zasloužilo zvláštní téma  (sem to nepatří - ale vím o čem je řeč) asi bych ho nazval Kláštery v.2 Usměvavý
Chmura Zelený meeple
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)