CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Nové rozšíření v časopise Spiel Doch [Labyrint]
téma založeno uživatelem peťul - 5.3.2016, 11:30

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Adam Vondra 6 Asusik 2 Chmura 4 Eldenroot 15 endomame 3 Karel 1 LukyBil 1 Miroslav Váša 2 PepaN6680 3 peťul 7 Tomáš 2
#1
V německém časopise Spiel Doch má 17. března 2016 vyjít nové minirozšíření ke Carcassonne.
Minirozšíření by mělo obsahovat jednu kartičku s tím, že v příloze časopisu mají být kartičky dvě a to jedna se starou grafikou a jedna s novou.

   

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



Spiel Doch - Jedná se o nový časopis který má vycházet pouze dvakrát ročně. Druhé číslo výde 21. září a nyní má vyjít druhé vydání prvního čísla.
#2
Díky za info, spíše mě zajímá, zda tam ta kartička pro starý Carcassonne bude a jaká :) ať to neobjednám a nepřijde mi něco co nevyužiju.

Dle obrázku na úvodní straně vpravo dole jsou vyobrazeny kartičky:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

[-] 2x   Chmura, peťul
Odpovědět
#3
Informace které jsem zatím objevil jsou spíš jen vyčtené z obálky toho časopisu. Také čekám na nějaké potvrzení jestli ty kartičky opravdu takové budou.

Zatím nejsou známá žádná pravidla ale připomíná mi to rozšířní Labyrint které jsme tu nedávno řešily Usměvavý
Odpovědět
#4
Jedna z nich bude podle designu určitě pro nový Carcassonne v2. Ta druhá logicky asi pro starý VÝBORNÝ Carcassonne v1 :) ale objevila se informace, že by to mohlo být i pro farmářský Carcassonne
Odpovědět
#5
pokud bych měl cestu do Německa, bude někdo chtít vzít jedno číslo časopisu? Pro sebe ho budu shánět určitě, tak se ptám rovnou i vás ostatních, protože to vypadá opravdu zajímavě Usměvavý
[-] 2x   Chmura, Eldenroot
Odpovědět
#6
Za kolik by byl?
Odpovědět
#7
Pokud tam pojedeš, určitě si jednu vezmu... předpokládám že to vyjde levněji než pošta (tuším že je 3 eura). Kdy bys tam jel?
Odpovědět
#8
Já bych si vzal taky jeden časopis.
Nemám a sháním některá rozšíření (viz. můj profil), kdyby jste někde něco objevili a taky chtěli koupit, dejte vědět, přidám se Vypláznutý jazyk Díky @Karel 
Odpovědět
#9
Raději bych počkal pár dní, než se objeví více informací... myslím si, že to bude lepší než kupovat zajíce v pytli  Nerozhodnutý
[-] 2x   Chmura, LukyBil
Odpovědět
#10
jel bych tam ten víkend po tom, co to vyjde (zatím to mam v plánu, ale není to na 100%) - konkrétně v sobotu 19. Vyšlo by to stejně jako cena časopisu, tuším, že jsem koukal asi 4,10 eura.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Nové vydanie Lovci a zberači ako aj nové logo HiG Bumsakalaka 10 1 615 1.10.2020, 14:18
Poslední příspěvek: Chmura
  SPIEL 2020 Nakoniec bude - ale len online - SPIEL.digital Bumsakalaka 0 393 21.5.2020, 22:00
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Veletrh SPIEL DOCH! in Duisburg 2020 Chmura 6 1 377 29.3.2020, 16:56
Poslední příspěvek: Chmura
  Čtyři nové mapy pro Carcassonne a nové rozšíření (Nová edice) Chmura 16 3 001 22.1.2020, 23:41
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)