CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Most trochu jinak
téma založeno uživatelem šmoula - 4.2.2016, 22:03

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 10 Eldenroot 1 peťul 1 šmoula 10
#1
Našel jsem na netu - neotřebuje komentář - ale já bych to bral Usměvavý
Pak už se jen nabízí most ve tvaru T , popř. + Usměvavý

Přiložené soubory
.jpeg   most_do_zatacky.jpeg (Velikost: 9,13 KB / Nahráno: 4.2.2016, 22:02 / Stažení: 209x)
#2
No to je paráda! Googli dál u tebe se to vyplatí!

Představoval bych si ten most ve stejné barvě a tvaru jako v rozšíření Mosty a hrady jen do zatáčky co by to stálo?
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   peťul
Odpovědět
#3
můžu udělat klasicky "obloukovytý" tvar jako jsou klasicky mosty ... popřípadě co říkáte ve tvaru "T" a "+" ???
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#4
(5.2.2016, 11:12)šmoula Napsal(a): můžu udělat klasicky "obloukovytý" tvar jako jsou klasicky mosty ... popřípadě co říkáte ve tvaru "T" a "+" ???

No za sebe bych dohry integroval určitě zatáčku a jsem v pokušení i T-éčko. jen se bojím, aby toho nebylo moc!

CITACE PRAVIDEL:
-Hrají-li 2 – 4 hráči, dostane každý 3 mosty a 3 hrady.
-Hraje-li 5 – 6 hráčů, dostane každý 2 mosty a 2 hrady.

Takže pak by to bylo:
-Hrají-li 2 – 4 hráči, dostane každý 4 mosty (s toho 1x zatáčku a 1x T-čko) a 3 hrady.
-Hraje-li 5 – 6 hráčů, dostane každý 3 mosty (s toho 1x zatáčku a 1x T-čko) a 2 hrady.

Moje úvaha:-Takže by bylo potřeba 6x zatáčku a 6x T-čko!
                 - Myslím že most do kříže by byl zajímavý, ale bojím se, aby toho nebylo moc!

Co na to @peťul
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#5
zatáčka vypadá dobře :) 

možná bych se přidal k objednávce.. ale potřebuji to tak, aby se to hodilo k tomu dřevěnému
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#6
(5.2.2016, 13:21)Chmura Napsal(a): No za sebe bych dohry integroval určitě zatáčku a jsem v pokušení i T-éčko. jen se bojím, aby toho nebylo moc!

CITACE PRAVIDEL:
-Hrají-li 2 – 4 hráči, dostane každý 3 mosty a 3 hrady.
-Hraje-li 5 – 6 hráčů, dostane každý 2 mosty a 2 hrady.

Takže pak by to bylo:
-Hrají-li 2 – 4 hráči, dostane každý 4 mosty (s toho 1x zatáčku a 1x T-čko) a 3 hrady.
-Hraje-li 5 – 6 hráčů, dostane každý 3 mosty (s toho 1x zatáčku a 1x T-čko) a 2 hrady.

Moje úvaha:-Takže by bylo potřeba 6x zatáčku a 6x T-čko!
                 - Myslím že most do kříže by byl zajímavý, ale bojím se, aby toho nebylo moc!

Co na to @peťul

Určitě max tvat "T", "+" už by bylo moc. Jinak zatáčka je super.

Co se množství týče tam to asi záleží na hráčích. Pokud by se vám líbylo mít ve hře víc mostů tak je dobré si určitě udělat i speciální tvary, případně pokud by se hrálo s více rozšířeními určitě by se využilo i víc mostů.

Nebo udělat nějaké nové rozšíření kde by se využilo i "+".  Usměvavý
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#7
já bych to dal komplet - každý by vyfasoval od každého mostu 1 ks ( I , L , T, +) = 4ks - pokid je ve hře více rozšíření, tak si nemyslím, že by to bylo moc Usměvavý
[-] 2x   Chmura, peťul
Odpovědět
#8
(5.2.2016, 15:02)šmoula Napsal(a): já bych to dal komplet - každý by vyfasoval od každého mostu 1 ks ( I , L , T, +) = 4ks - pokid je ve hře více rozšíření, tak si nemyslím, že by to bylo moc Usměvavý

 No proč ne! Už se těším na tvoje výrobky! Vypláznutý jazyk
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   šmoula
Odpovědět
#9
První 2 prototypy mostu ve tvaru "L"
1. Ten nalevo - více odpovídá orginálu (jen zakroucený), ale má malinkou chybku - když se na něj postaví meeple, tak spadne Velký úsměv
2. Ten napravo - upravený a stabilní Usměvavý

Přiložené soubory Miniatury
       
Odpovědět
#10
.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Most pro Amazonku Chmura 5 1 012 16.11.2020, 10:05
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Dvojitý most pro 8. rozšíření Mosty a hrady Chmura 6 1 676 14.4.2020, 23:04
Poslední příspěvek: Chmura
Žetony zboží - trochu jinak Chmura 6 2 135 27.3.2016, 22:14
Poslední příspěvek: Miroslav Váša
  Bodové kartičky trochu jinak Eldenroot 11 3 120 18.2.2016, 23:06
Poslední příspěvek: Chmura
CARCASSONNE-Padací most Chmura 41 9 928 15.11.2015, 16:13
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)