CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
PRAVIDLA-VYŘEŠENO Počítadlo bodů - kartičky
téma založeno uživatelem Eldenroot - 26.2.2014, 11:16

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Aspera 1 Bombe 1 Chmura 1 Eldenroot 3 endomame 1 LukyBil 1 peťul 1 Samhoov 1 Skubin 1 ZH6 2
#1
Chci se zeptat, jak řešíte nedostatek kartiček s počtem bodů (když hráč dosáhne 50 bodů na počítadle)... Protože pokud hrajeme se všemi rozšířeními, tak není problém se dostat klidně i přes 250bodů na hráče.
#2
No já mám ty kartičky (50/100) co byly v tom jednom rozšíření, ale teď nevím v kterým.
Ale stejnak jsme si to vždycky pro jistopu psali na papír ;)
#3
No ty samozřejmě mám taky, ale nestačí to když hraješ se všema rozšířeníma + je hodně hráčů (typicky hrajeme ve 4, někdy i ve vícero)...

Neví někdo zda se to dá koupit někde zvlášť?
#4
tohle se zda jako dobra varianta.

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



nebo koupit zde dalsi.

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Samhoov, hrdý člen Carcassonne FORUM od 05.8.2014.
#5
Ano, ja to vyresil koupenim dalsich 2 sad z linku vyse :)
#6
Mám vyrobené žetony 150, 200, 250 Usměvavý
#7
Se všemi rozšířeními dohromady už teď nehrajeme, vždy si vybereme maximálně dvě nebo tři. Nenasbíráme tedy tolik bodů.

Množství bodů řešíme různou polohou figurky na počítadle bodů.  První padesátku figurka stojí, druhou leží a třetí stojí na boku.  V případě že se hráč dostane ještě dál, což se ve většině případů stává, až při závěrečném vyhodnocení, přidáme k figurce ještě jednu. Bodovací kartičky moc nepoužíváme.
:)
[-] 1x   Eldenroot
#8
(7.12.2014, 15:55)peťul Napsal(a): Se všemi rozšířeními dohromady už teď nehrajeme, vždy si vybereme maximálně dvě nebo tři. Nenasbíráme tedy tolik bodů.

Množství bodů řešíme různou polohou figurky na počítadle bodů.  První padesátku figurka stojí, druhou leží a třetí stojí na boku.  V případě že se hráč dostane ještě dál, což se ve většině případů stává, až při závěrečném vyhodnocení, přidáme k figurce ještě jednu. Bodovací kartičky moc nepoužíváme.
:)

Hmm dobrý, docela zajímavej systém! 
Modrý meeple
#9
(8.12.2014, 2:20)ZH6 Napsal(a):
(7.12.2014, 15:55)peťul Napsal(a): Se všemi rozšířeními dohromady už teď nehrajeme, vždy si vybereme maximálně dvě nebo tři. Nenasbíráme tedy tolik bodů.

Množství bodů řešíme různou polohou figurky na počítadle bodů.  První padesátku figurka stojí, druhou leží a třetí stojí na boku.  V případě že se hráč dostane ještě dál, což se ve většině případů stává, až při závěrečném vyhodnocení, přidáme k figurce ještě jednu. Bodovací kartičky moc nepoužíváme.
:)

Hmm dobrý, docela zajímavej systém! 
Modrý meeple
Já s přáteli používám tu bodovací plochu na 999 bodů :) jinak zmiňovaný systém mi přijde, že je běžný....neméně ale použitelný :)

Přiložené soubory Miniatury
   
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
[-] 1x   peťul
#10
Já jsem nastříhala z kartonu kartičky na které jsem chtěl prvně dodělat i čísla kolik je to bodů. Zatím pro nedostatek času na dodělání je používáme jako 50 bodů a dáváme je dle potřeby.





Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)