CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
DÍLNA Vykrajovátka
téma založeno uživatelem šmoula - 8.11.2015, 20:40

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 6 danka 1 Eldenroot 1 endomame 2 Ivik 1 Samhoov 1 šmoula 7
#1
Blíží se čas Vánoc , tak nabízím k prodeji vykrajovátka na cukroví.
Velikost může být libovolná...
Orientační cena vyfocené velikosti je max 20,- Kč /ks (popř. se nějak domluvíme Usměvavý )

Přiložené soubory Miniatury
   
#2
Beru meepla, vymenime za pecivo? Velký úsměv
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#3
Kdyby mi někdo na Vánoce upekl perníčky, tak bych si je klidně pořídil :)
Odpovědět
#4
Chtěl jsem se optat co takhle vykrajovátko ve tvaru draka? :P
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#5
(9.11.2015, 16:12)Chmura Napsal(a): Chtěl jsem se optat co takhle vykrajovátko ve tvaru draka? :P

není problém - řekni si jak má být velkej Usměvavý
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#6
(9.11.2015, 16:56)šmoula Napsal(a):
(9.11.2015, 16:12)Chmura Napsal(a): Chtěl jsem se optat co takhle vykrajovátko ve tvaru draka? :P

není problém - řekni si jak má být velkej Usměvavý
Vzal bych si od tebe vykrajovátko ve tvaru mepla ta velikost co máš na fotce by vyhovovala (odhaduji že měří 5 cm). No a ve stejném poměru jako jsou figurky v Carcassonne velikost draka jako vykrajovátka. Děkuji
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#7
(9.11.2015, 21:09)Chmura Napsal(a):
(9.11.2015, 16:56)šmoula Napsal(a):
(9.11.2015, 16:12)Chmura Napsal(a): Chtěl jsem se optat co takhle vykrajovátko ve tvaru draka? :P

není problém - řekni si jak má být velkej Usměvavý
Vzal bych si od tebe vykrajovátko ve tvaru mepla ta velikost co máš na fotce by vyhovovala (odhaduji že měří 5 cm). No a ve stejném poměru jako jsou figurky v Carcassonne velikost draka jako vykrajovátka. Děkuji

OK, není problém, ale drak bude mít 19cm - může být ?
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#8
Sssssakryš to je moc! Viděl bych to tak na 12 cm max! Mohl by si sem hodit obrázek (Mepl + drak) jak by to vypadalo? ;)

díky
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#9
(9.11.2015, 22:14)Chmura Napsal(a): Sssssakryš to je moc! Viděl bych to tak na 12 cm max! Mohl by si sem hodit obrázek (Mepl + drak) jak by to vypadalo? ;)  

díky

Tady to máš - ten větší drak je v poměru k meeplovi - 19,1cm (meeple 5,2cm) a ten menší drak je 12cm jak jsi chtěl ... tamten bílej nesmysl je 4,5cm kartička (dělená po 0,5cm) Velký úsměv
Jinak když už jsme u těch velikostí, tak výška je 1cm + 0,1cm "rozšířený spodek" - jednak aby to tak nepružilo a taky se to tak prostě dělává asi aby se na to líp tlačilo Velký úsměv

Přiložené soubory Miniatury
   
[-] 3x   Chmura, Eldenroot, Samhoov
Odpovědět
#10
No to je paráda! :P :P :P  Beru samozřejmě toho menšího draka! :)

 - Co bude stát Mepl + Drak?
Chmura Zelený meeple
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)