CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Spielbox - rozšíření
téma založeno uživatelem Eldenroot - 25.2.2014, 23:59

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Eldenroot 8 ZH6 5
#1
Trošku mě zaráží fakt, že nám unikají rozšíření, která vychází jakou součást německého časopisu Spielbox nebo popřípadě jako bonusy při akcích (Škola, Porxada, ...).

Naštěstí se mi podařilo sehnat vše kromě pár jednokartičkových rozšíření... ale i tak bych uvítal, kdyby tyto rozšíření vyšly pěkně pospolu v krabicové verzi oficiální cestou pro všechny.

A co si o tom myslíte vy?
[-] 1x   Chmura
#2
(25.2.2014, 23:59)Eldenroot Napsal(a): Trošku mě zaráží fakt, že nám unikají rozšíření, která vychází jakou součást německého časopisu Spielbox nebo popřípadě jako bonusy při akcích (Škola, Porxada, ...).

Naštěstí se mi podařilo sehnat vše kromě pár jednokartičkových rozšíření... ale i tak bych uvítal, kdyby tyto rozšíření vyšly pěkně pospolu v krabicové verzi oficiální cestou pro všechny.

A co si o tom myslíte vy?
Jo je to škoda. Bylo by fajn kdyby vyšly v jedné velké krabici u nás. Já teda nemám žádný z nich. Já mám jenom všechno co vyšlo v ČR
EDIT: Zajímalo by mě jak moc je to reálný aby něco takovýho vyšlo Usměvavý
Odpovědět
#3
Já jsem si sehnal většinu rozšířeních, které vyšly mimo ČR.

Kromě oficiálních mám i tyto:
- Větrná růžice
- Mor
- Řeka 1
- Games Quarterly rozšíření
- Oslava
- Družina

Takže co mi chybí?
- Tunel
- Škola
- La porxada
a Kataři č. 1 (ti co vyšly ve Spielboxu).
[-] 2x   Chmura, ZH6
Odpovědět
#4
A těch oficiálních je kolik celkem?
Dal by si sem pak nějakou fotku těch rozšíření, aspoň by jsme mohli vyzkoušet jak to funguje Usměvavý
Odpovědět
#5
Fotky a seznam rozšíření je na webu - aktualizoval jsem ho i s odkazy...

jak myslíš hodit sem? Tady bude sekce pro různé základy Carcassonne (ještě snad dnes). Oficiální jsou všechyn co vyšly mimo časopisy Spielbox a ten druhý co je v USA
Odpovědět
#6
Tak se mi dneska podařilo sehnat rozšíření La Porxada a Škola :) sice to nebylo nejlevnější, ale hold pokud chci mít vše tak se to musí zaplatit... ěkola stála 190,-Kš i s pytlíkem a La porxada 89,-kč

Jsem zvědavej až to přijde... dám vědět!
[-] 1x   ZH6
Odpovědět
#7
A odkud si to objednával? Mě to zase nepříjde tak drahý...
Odpovědět
#8
Projížděl jsem Ebay... tam ty ceny byly děsivé... potom jsem zavítal na Aukro a říkám zkusím to... a ejhle bylo tam. A pozor je tam i rozšíření Oslava, Řeka I, Škola, Větrná růžice a další... doporučuji kouknout!

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Odpovědět
#9
(1.3.2014, 14:39)Eldenroot Napsal(a): Tak se mi dneska podařilo sehnat rozšíření La Porxada a Škola :) sice to nebylo nejlevnější, ale hold pokud chci mít vše tak se to musí zaplatit... ěkola stála 190,-Kš i s pytlíkem a La porxada 89,-kč

Jsem zvědavej až to přijde... dám vědět!

V tý La porxadě je jenom jedna kartička?
Odpovědět
#10
Jedna nebo dvě... těžko říci... Rozhodně tam má na Aukru dobré ceny pro tu Oslavu, Řeka, Větrná růžice a Školu...

Pokud nad tím uvažuješ, tak to vem dokud můžeš... Řeka I vyšla pouze jako součástí Hradu, to co máš pak v rozšíření je už Řeka II a je jiná... mám doma obě dvě tak vím...

Oslava vyšla pouze jako součást 10 let výročí Carcasssonne, takže toto je taky dost cenný. Větrná růžice je 6 kartiček, to tak stojí když to vezmeš ze zahraničí s časopisem, takže toto je super cena.

Škola na ebayi stojí zhruba 400,-kč na naše, takže tu bych vzal určitě
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Rozšíření - Spielbox a Spiel doch Chmura 0 35 17.3.2024, 19:52
Poslední příspěvek: Chmura
  Spielbox 2023 - Kickstarter Silveralius 0 34 21.10.2022, 19:26
Poslední příspěvek: Silveralius
  Spielbox 2021 - Kickstarter Silveralius 15 3 681 31.3.2021, 19:09
Poslední příspěvek: Bumsakalaka



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)