CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
DÍLNA Carcassonne playmat / herní podložka
téma založeno uživatelem Michal Švec - 7.5.2023, 18:39

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 2 Michal Švec 4 šmoula 3
#1
 Carcassonne playmat / herní podložka

Ahoj, založil jsem si s kamarádem firmu na herní doplňky a začali jsme vyrábět playmaty na přání a já jako milovník Carcassonne jsem neodolal a pustil se do výroby Playmatu pro tuto úžasnou hru. Zde jsou mé výtvory, které pojmou všechna rozšíření a zároveň Vam vymezí herní plán.    

ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

#

Přiložené soubory Miniatury
   
[-] 1x   Bumsakalaka
#2
A na co je to dobré? Přiznám se, že jsem se s tím ještě nesetkal...
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
No 350 políček ti nebude stačit na všechny rozšíření Mrknutí
Jaká je cena?
Pokud si chceme vymezit herní prostor, tak máme mapy.
Jinak u Carcassonne klasické hry, by se prostor neměl vymezovat.
Ale jako nápad, proč ne Mrknutí
[-] 2x   Chmura, Michal Švec
Odpovědět
#4
(7.5.2023, 19:39)šmoula Napsal(a): No 350 políček ti nebude stačit na všechny rozšíření Mrknutí
Jaká je cena?
Pokud si chceme vymezit herní prostor, tak máme mapy.
Jinak u Carcassonne klasické hry, by se prostor neměl vymezovat.
Ale jako nápad, proč ne Mrknutí

Ano máš pravdu, pro všechna rozšíření je zavádějící

Původně je to myšleno pro Carcassonne a Karak.

Cenu máme stanovenou na 949 Kč na webu nalezneš další podrobnosti.

Cílem bylo vytvořit pro každého Playmat dle vlastního návrhu od jednoho kusu.
Odpovědět
#5
Myslím, že jsi asi zapomněl dát odkaz na web... Šťastný Myslím, že je to zde... Mrknutí

ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

#
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Michal Švec
Odpovědět
#6
Díval jsem se na ten produkt na vašich stránkách. Podložka vypadá kvalitně - má tloušťku 2mm, což možná zbytečně zvedá cenu. Dále jsem se chtěl zeptat zda-li je možné upravit velikost? Protože jsme zvyklí na formát A1 z map (cca 60x84 cm), na který máme tubusy a desky.
Popř. Pokud to vyrábíte, tak lze tisknout i na jiný materiál? Třeba banner? Mapy by něj tiskneme za cca 250 Kč.
[-] 2x   Chmura, Petr Chytka
Odpovědět
#7
(8.5.2023, 9:33)šmoula Napsal(a): Díval jsem se na ten produkt na vašich stránkách. Podložka vypadá kvalitně - má tloušťku 2mm, což možná zbytečně zvedá cenu. Dále jsem se chtěl zeptat zda-li je možné upravit velikost? Protože jsme zvyklí na formát A1 z map (cca 60x84 cm), na který máme tubusy a desky.
Popř. Pokud to vyrábíte, tak lze tisknout i na jiný materiál? Třeba banner? Mapy by něj tiskneme za cca 250 Kč.

Ahoj, díky za dotaz. Tiskneme na rozměry 60*35, 120*70 a 150*95 ... Další rozměry zatím nemáme. Zkusím zajistit i jiné rozměry. 2mm tloušťka je z důvodu možnosti "promáčknout" Playmat a dobře odebrat kartu. Prioritně děláme podložky pro deskové hry. Projekt podložky pro Carcassonne/Karak je taková odnož.

Teď začínáme s projektem pro Pokémon TGC, kde připravujeme podložku pro jedno (60*35)a dva hráče (60*80, 70*70).

Pokud by jsme se vešli do těchto rozměrů, tak je můžeme zařídit, nebo bych musel zajistit odběr cca 30ks a nebyl by problém jakýkoliv rozměr.

(7.5.2023, 22:41)Chmura Napsal(a): Myslím, že jsi asi zapomněl dát odkaz na web... Šťastný Myslím, že je to zde... Mrknutí

ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

#

Nevěděl jsem, zda můžu a doufal jsem, že dle fotky najedete na web

Každopádně díky
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#8
Pokud dáváš obsah, který se týká Carcassonne, což toto je ten případ, tak odkaz dávat můžeš - pokud by to bylo nevhodné, tak ti příspěvek rádi upravíme  Mrknutí
Jinak pokud jsi jak píšeš milovník Carcassonne, tak můžeš vzít playmat a přijet nám ho ukázat na sraz příští víkend (19.-21.5.) do Hradce Králové Usměvavý
[-] 2x   Chmura, Petr Chytka
Odpovědět
#9
(10.5.2023, 11:12)šmoula Napsal(a): Pokud dáváš obsah, který se týká Carcassonne, což toto je ten případ, tak odkaz dávat můžeš - pokud by to bylo nevhodné, tak ti příspěvek rádi upravíme  Mrknutí
Jinak pokud jsi jak píšeš milovník Carcassonne, tak můžeš vzít playmat a přijet nám ho ukázat na sraz příští víkend (19.-21.5.) do Hradce Králové Usměvavý

Bohužel jsem nemocný, ale příště rád dorazíme i s dalšími kousky z naší produkce
[-] 2x   Chmura, šmoula
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)