CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
DÍLNA Map of Canada / Mapa Kanady
téma založeno uživatelem Scott - 2.10.2022, 0:42

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 1 Chmura 1 Eldenroot 1 Scott 2 šmoula 1
#1
Since there was no Carcassonne map for my country, I decided to try and make one. I very quickly regretted attempting this, and briefly abandoned the project, but was encouraged to pick it up again and finish it. I had it printed on neoprene, which is how the official maps should have been printed in the first place.

Protože pro moji zemi neexistovala žádná mapa Carcassonne, rozhodl jsem se ji zkusit vyrobit. Velmi rychle jsem litoval, že jsem se o to pokusil, a nakrátko jsem od projektu upustil, ale byl jsem povzbuzen, abych ho znovu vzal do ruky a dokončil. Nechal jsem si to vytisknout na neopren, tak měly být vytištěny především oficiální mapy.

[Obrázek: A1-C633-E9-BC85-495-B-B5-FA-FBB2-EE777602.jpg]

[Obrázek: CF5344-E9-3-B63-4-F3-C-AFD0-1-BFE662-B052-B.jpg]
#2
Pěkné. Můžeš přidat PDF k tisku do naší sekce s dalšími mapy ? 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



Great. Can you add PDF for print to our section with another fan maps ? 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Thanks.
Odpovědět
#3
Cool @Scott. Are there any extra rules?

Perfektné Scott. Sú pre mapu nejaké špeciálne pravidlá?

Odoslané z SM-A202F pomocou Tapatalku
Odpovědět
#4
Very nice work! Potlesk Potlesk Potlesk

 -Can you share the map and rules file with us?



Velice pěkná práce! Potlesk Potlesk Potlesk

 -Podělíš se s námi o soubor s mapou a pravidla?
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#5
I haven't gotten around to writing up the rules yet, but I will at some point. The map chips are animal pelts that can be traded to the Hudson's Bay Company in exchange for points. The values for each chip type are summed and multiplied according to how many chips you have collected.

0-4 chips of same type = 1x multiplier
5-9 chips of same type = 2x multiplier
10+ chips of same type = 3x multiplier

-----

Ještě jsem se nedostal k sepsání pravidel, ale časem to udělám. Mapové žetony jsou zvířecí kožešiny, které lze vyměnit za body se společností Hudson's Bay Company. Hodnoty pro každý typ žetonu se sečtou a vynásobí podle toho, kolik žetonů jste nasbírali.

0-4 čipy stejného typu = 1x násobič
5-9 žetonů stejného typu = 2x násobič
10+ žetonů stejného typu = 3x multiplikátor
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#6
Great! Good work!

Skvělé, dobrá práce!
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  DÍLNA Nová mapa (návrh) - Mapa Slovenska šmoula 19 397 10.10.2022, 21:07
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)