CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Nová mapa na Cundco v 2022 -Mapa Ukrajiny
téma založeno uživatelem Bumsakalaka - 15.6.2022, 8:44

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
BigBoss 2 Bumsakalaka 9 Chmura 6 Fanny 1 finnf 3 hepyno 1 Silveralius 1 Skubin 2 šmoula 1
#1
Z tajných zdrojov sa podarilo zistiť, že tohto roku bude určite aspoň jedna nová Carcassonne mapa (a nie nejedná sa o nemecké vydanie mapy Taiwan).

Tak uvidíme. Vyzerá to na novú mapu, nie len na C3 verziu vypredanej mapy Nemecka, kedže bola urobená jej dotlač vo edícia C2.1

[Obrázek: gfFAvDf.png]
#2
Ok. Takze pojde o mapu Ukrainy
Odpovědět
#3
Odkud máš informací, že to bude mapa Ukrajiny?
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#4
BigBoss na nemeckom fóre sa ospravedlňoval Andreaovi že nie on prezradil tu Secret mapu, keď som tam písal že bude nová mapa.

Odoslané z SM-A202F pomocou Tapatalku
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#5
(26.6.2022, 13:52)Chmura Napsal(a): Odkud máš informací, že to bude mapa Ukrajiny?

Teď je Ukrajina všude... pokud si třeba u tatéra nedáš pozor tak použije pouze žluté a modré barvy  Velký úsměv
Odpovědět
#6
(28.6.2022, 21:37)Skubin Napsal(a):
(26.6.2022, 13:52)Chmura Napsal(a): Odkud máš informací, že to bude mapa Ukrajiny?

Teď je Ukrajina všude... pokud si třeba u tatéra nedáš pozor tak použije pouze žluté a modré barvy  Velký úsměv

Vlastna skusenost?
Odpovědět
#7
(29.6.2022, 23:01)Bumsakalaka Napsal(a):
(28.6.2022, 21:37)Skubin Napsal(a):
(26.6.2022, 13:52)Chmura Napsal(a): Odkud máš informací, že to bude mapa Ukrajiny?

Teď je Ukrajina všude... pokud si třeba u tatéra nedáš pozor tak použije pouze žluté a modré barvy  Velký úsměv

Vlastna skusenost?

Ne, spíš jsem to chtěl odlehčit vtipem  Usměvavý
Odpovědět
#8
(26.6.2022, 13:52)Chmura Napsal(a): Odkud máš informací, že to bude mapa Ukrajiny?

That's right - at the beginning of the year I sent the publisher Hans im Glück several ideas for new carcassonne products. Among others, I also drew their attention to an unofficial map of Ukraine, with the request to contact the manufacturer of this "homemade" edition.
I was a bit disappointed that HiG did not contact him directly, but "Feelindigo" from Ukraine.

Quote from a conversation with the creator of the beautiful unofficial homemade edition of the ukraine map:
"Hi! Yes, Feelindigo contacted me and Hans im Glück already have a sketch of the Map of Ukraine. It's quite different from mine (I like mine more hehe) and had a lot of mistakes when I saw it, but maybe it has better balance, I dont know But Hans im Gluck did not mention me and did not write me in any way."

On the other hand, I was also positively surprised - that HiG responded to my collection of ideas at all.

Let's see what else they are interested in apart from the Ukraine Map.

My most important request was of course one: The Catapult 2.0

Překlad:
Je to tak - začátkem roku jsem poslal nakladatelství Hans im Glück několik nápadů na nové produkty carcassonne. Mimo jiné jsem je také upozornil na neoficiální mapu Ukrajiny s požadavkem kontaktovat výrobce této "domácí" edice. Trochu mě zklamalo, že HiG nekontaktoval přímo jeho, ale "Feelindigo" z Ukrajiny.

Citace z rozhovoru s tvůrcem krásné neoficiální domácí edice mapy Ukrajiny: "Ahoj! Ano, Feelindigo mě kontaktoval a Hans im Glück už má náčrt mapy Ukrajiny. Je dost odlišná od té mé (ta moje se mi líbí víc hehe) a měla spoustu chyb, když jsem to viděl, ale možná má lepší rozvaha, nevím, ale Hans im Gluck se o mně nezmínil a nijak mi nenapsal."

Na druhou stranu jsem byl i pozitivně překvapen – že HiG na moji sbírku nápadů vůbec zareagoval.

Pojďme se podívat, co je kromě mapy Ukrajiny ještě zajímá. Můj nejdůležitější požadavek byl samozřejmě jeden: Katapult 2.0

Mrknutí
Odpovědět
#9
[Obrázek: pi692RW.jpg]

Source: HiG

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

I'm looking for:
● Carcassonne shopdisplays (esp.dicegame.+ Minis ger.)
● Carcassonne Στα Κάστρα του Μυστρά (2002) Greek first edition
● Carcassonne - chinese Sur knight kings editions
● ETCOC / WTCOC 2020 commemorative tiles
& more -> https://ibb.co/cCcm4SB
Odpovědět
#10
Jen jsem zvědavý do jaké edice bude tato mapa patřit... Zmatený

 -Logo použité na mapě je z Carcassonne 2.
 -U měst nelze z jistotou zatím říci jestli jsou z Carcassonne 2, nebo již z Carcassonne 3... Myslí si svoje
Chmura Zelený meeple
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Mapa Ukrajiny C3 v prodeji! Chmura 4 64 12.5.2023, 14:42
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Mapa Ukrajiny znovu v prodeji! Chmura 0 22 27.4.2023, 20:22
Poslední příspěvek: Chmura
  Adventní akce 18.11. 2022 na Cundco! Chmura 15 239 5.12.2022, 14:11
Poslední příspěvek: šmoula
  Carcassonne: Promo Carcassonne Spain 2022 (2022) šmoula 2 55 27.7.2022, 14:31
Poslední příspěvek: Chmura
  Jarná akcia na cundco.de je v roku 2022 chudobná Bumsakalaka 2 61 5.4.2022, 16:51
Poslední příspěvek: Bumsakalaka



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)