CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
KALENDÁŘ AKCÍ 10. Jubilejní (týdenní) Carcassonne sraz
téma založeno uživatelem šmoula - 12.4.2022, 21:43

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Anilvap 1 Bumsakalaka 9 Chmura 6 danka 6 DMU 1 Eldenroot 1 Fanny 5 Kamzik 6 Mati 5 Petr Chytka 1 radohu_ 1 Ronnie 1 Skubin 4 šmoula 7 Žabža 1
#1
Tak nám skončil 9. sraz, tak hurá na další Usměvavý
Napadlo nás a už jsme se o tom zmínili na sraze, že by jsme mohli udělat něco jako týdenní Carcassonne tábor/soustředění Usměvavý a to z těchto důvodů:
- Řada lidí to má na sraz třeba 5 a více hodin cesty.
- Víkend je krátký (pátek se rozkoukáváme, sobota se hraje turnaj a neděle už se pomalu balí).
- Cenově to nevychází dráž, než když si účastníci platí noclehy v hotelech/penzionech.
- Do programu by se mohly zařadit workshopy (savování oblečení, 3D tisk, a další co nás napadne).

Místo: Penzion Lisovna Žerotice ( 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

) - Jižní Morava
Kdy: 6.-13.8.2022.
Účast: Doufám, že hojná, ale dle reakcí bych to viděl, že @Petr Chytka , @Kamzik + 1, @Ronnie + 1 + 2, @Chmura dle možností, @Mati .
Pokud by někdo mohl jen na pár dní, tak není problém.
Místo se nachází pár km od @Fannyho bydliště, tak doufám, že by se za námi taky zastavil.

Cena je 30.000,-Kč/týden/celou chatu, takže pokud nás bude 20,tak je to 1.500,-Kč/týden/osobu, což není špatné.
Termín je nutné co nejdříve zarezervovat + složit zálohu 50%, která se bude od zájemců vybírat.

Pozn.: vzhledem k tomu, že nám nikdo nepohlídá naše maly meeply (a vy se na ně pořád ptáte), tak je bereme s sebou, takže můžete taky Mrknutí
Prosím ostatní o vyjádření...Díky Mrknutí

Registrační tabulka: 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Přiložené soubory Miniatury
   
#2
Ahojte. My máme termín voľný. Takže 4ks

Odoslané z SM-A202F pomocou Tapatalku

Tešíme sa. Zraz bol super. A vidím že už máte aj nápady čo robiť okrem Carcassonne s Carcassonne

(haha dobrá veta, asi to najlepšie vystihuje fotka ktoru som smoulovi cmajzol z Discordu :)    

Odoslané z SM-A202F pomocou Tapatalku
[-] 1x   Fanny
Odpovědět
#3
Nooo som mnou môžete..rátať.. Páči sa mi to že sa to stale približuje k Slovenskym hraniciam... a keďže je to najbližšie zatim a este na celý týždeň.. to by bol hriech nevyužiť to.. takže môžeš ma písať a ja si to znacim do kalendara.

A keďže je to jubilejny sraz tak sa môžte tešiť na PARADNU TROFEJ.. mrzi ma že na poslednom srazu sa mi ju nepodarilo spraviť včas (vykašlali sa na mna v robote).. ale trofej z 9 srazu urcite bude a bude dodana vitazovy dodatocne...... jubilejnu budem robiť v dostatočnom predstihu aby bola načas.

Doplním ešte: tiež by som vedel doniesť 3D Mašinu(3D-tlač, lasér, CNC). Plus notebook s návrhom dreveného boxu ve 3D modelu. Bude na to čas tak prečo nie.

EDIT:
pohár z 8 srazu pre vítaza turnaja
pohár pre 9 sraz (bude dodaný vítazovi)
pohar pre 10 sraz = v príprave (jubilejný)

Přiložené soubory Miniatury
           
Odpovědět
#4
My máme prázdniny rozplánované do mrtě, takže nemůžu. Ale týden od 1. do 6. srpna máme zrovna dovolenou na Jižní Moravě, takže možná v sobotu cestou domů nakouknu na jednu hru  nebo odpoledne :)
[-] 1x   Bumsakalaka
Odpovědět
#5
My v týdnu určitě bohužel nemůžeme. Možná bychom mohli na víkend 6.-7.8, ale asi se budeme rozhodovat na poslední chvíli, takže nás teď neřešte a my si kdyžtak ubytování potom zařídíme nějak sami.
Odpovědět
#6
Tak a je rozhodnuto, "zablokovyných" 14 dovolené jsem se rozhodl rozdělit, mezi rodinu a Carcassonne!

 -Takže 8. - 13. srpna přijedeme i s dcerou Verčou na sraz. Mrknutí
 -Záloha je poslána.
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#7
Tož já se hlásím taky + Jana, o volnu si rozhoduju sám, takže není co řešit a už se těšíme.
Odpovědět
#8
(14.4.2022, 21:05)Kamzik Napsal(a): Tož já se hlásím taky + Jana, o volnu si rozhoduju sám, takže není co řešit a už se těšíme.

S dovolením jsem vás bez dovolení dopsala do tabulky, ale dopiš si tam rozšíření atd.a je tam č.účtu kam poslat zálohu.
Odpovědět
#9
(14.4.2022, 21:50)danka Napsal(a):
(14.4.2022, 21:05)Kamzik Napsal(a): Tož já se hlásím taky + Jana, o volnu si rozhoduju sám, takže není co řešit a už se těšíme.

S dovolením jsem vás bez dovolení dopsala do tabulky, ale dopiš si tam rozšíření atd.a je tam č.účtu kam poslat zálohu.

To je v pohodě, záloha zaplacená. Peníze
Odpovědět
#10
Ahoj, tak zo Slovenska sa tiež hlásim, že prídem, Mati ma pozval, tak som si dovolil zapísať sa do tabuľky. Ďakujem.
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)