CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
A Je to tu Carcassonne 3.0
téma založeno uživatelem Bumsakalaka - 17.11.2021, 11:08

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
adahy 12 Bumsakalaka 19 Chmura 11 Eldenroot 1 Mati 2 PetrM 4 peťul 14 Silveralius 5 šmoula 8 xwinte00 1
#1
Tak. ako sme nedufali a nechceli a to je vlastne jedno co sme chceli/nechceli.

Carcassonne 3.0 je tu.

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



O BigBoxe 2021 sme uz pisali, ten je tiez zaradeny do edicie 3.0

Mozno by som to ale az tak tragicky nebral.
Nqakolko Paleo vyslo za 2 roky v 3 ediciach. Takze stale by som to bral ksor ako  C2.2 :D

Přiložené soubory Miniatury
       
#2
Tak už začínám tušit, jak se cítili sběratelé C1, když vydali C2 Nerozhodnutý
Odpovědět
#3
(17.11.2021, 14:30)PetrM Napsal(a): Tak už začínám tušit, jak se cítili sběratelé C1, když vydali C2 Nerozhodnutý
Asi tak. Každopádne podľa mňa je problém, že zmenili dodávateľa. Každopádne je problém že nesedí tvar karticiek C3 s C1/C2

Odoslané z SM-A202F pomocou Tapatalku
Odpovědět
#4
Tak jestli nesedí tvar tak je to fakt špatné.
Nečekal jsem tedy, že by to až tak zkazily no, ale co se dá dělat. Jen mě štve, že tedy jestli budou další minirozšíření tak asi budou v této grafice a tvaru což je škoda.
Odpovědět
#5
Tzn. další rozšíření/minirozšíření už je v 3.0 grafice? :)
Odpovědět
#6
No, mozno to je naschval. Proste aby si si kupil novu zakladnu hru. Problem je nacasovanie, lebo vydali v jeden rok #4011 , Carcassonne 3.0 aj BigBox 2021, ktore obsahuju 72 uplne identickych karticiek. Ak by vydali BixBox 2021 napr. s #1226 tak to by uz bolo ine, nakolko tam su zmenene aj zakladne karticky hry. Toto je skoda ze to presvihli :( Lebo takto by som fakt rozmyslal ten BigBox2021 kupit.
No ak to ma zaoblene rohy, tak proste #3932 sa bude hrat len s Carcassonne 3.0, nie je problem, jednu z tej trojice urcite doma chcem :D
Odpovědět
#7
Teď jsem docela rád že mě verze 2.0 v podstatě minula. Jako první jsem si z nové grafiky letos pořídil Jubilejní edici takže můžu prohlásit že do nového Big Boxu velmi pravděpodobně půjdu Usměvavý. Doufám že jednotná grafika nebude jediný důvod pro koupi. Myslí si svoje
Odpovědět
#8
Haha, tak to mas celkom dobre, otazkou je, ako to bude s mini typu #1275 , #1363 , #3098 , #1287 a podobne.
Tazko povedat ci bude reedicia v dohladnej dobe, kedze este stale su v ponuke cundco.de
Odpovědět
#9
Jedine co sa mi páči je asi ta krabica... pekne spracovanie ma.. a to aj si tak všetko
Odpovědět
#10
(17.11.2021, 16:29)Silveralius Napsal(a): Tak jestli nesedí tvar tak je to fakt špatné.
Nečekal jsem tedy, že by to až tak zkazily no, ale co se dá dělat. Jen mě štve, že tedy jestli budou další minirozšíření tak asi budou v této grafice a tvaru což je škoda.

Je to tak, již jsem na to v některém s příspěvků poukazoval... kartičky mají více zakulacené rohy!
Chmura Zelený meeple
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)