CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Minirozšření Dárky (Die Geschenke)
téma založeno uživatelem Chmura - 11.10.2021, 14:24

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 5 Chmura 7 LunarHexagon 1 Mati 1 peťul 9 šmoula 4
#1
Minirozšření Dárky (Die Geschenke)

-Na Cundco de se již objevila zatím neaktivní nabídka na objednání tohoto rozšíření. Minirozšíření bude obsahovat celkem 25 karet. Mrknutí


ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Chmura Zelený meeple
#2
Hustý, jsou tam i pravidla.
Jedná se o to, že pokud rozšíříme oblast, která je jiného hráče, tak si můžeme vzít jednu kartu s dárkem. Na kartu se podíváme a dáme přes sebe (lícem dolů). Karet můžeme mít před sebou více. Ve chvíli, kdy si lízneme kartičku krajiny a ještě ji nepoložíme, můžeme použít kartu s dárkem.
Jsou tam dárky:
- umístí meepla na neukončený klášter
- započítej si body za nedokončenou cestu
- vzít si meepla zpět do zásoby a získat tolik bodů kolik v dané oblasti bylo meeplů * 2
- v rámci jedné kartičky můžeš položit/postavit meepla ( farmář / rytíř, lupič, mnich)
- vezmi si ještě jednu kartičku krajiny a z těchto dvou jednu umísti běžným způsobem a druhou zamíchej zpět mezi ostatní.
Odpovědět
#3
No, na to, ze ich bude 25 mi to pride malo. Je to viac menej #1278 s tym, ze to mas na ruke a mozes pouzit kedy chces. Pravdu povediac, som cakal od toho viac.
Odpovědět
#4
Pravidla jsou venku - super. Jdu chystat český překlad.
[-] 2x   Chmura, Karel
Odpovědět
#5
Když jsem to našel tak tam ještě nic nebylo... Naštvaný
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#6
Tady je první verze kompletního překladu návodu:

Edit:
Text přesunut na

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

. Další úpravy textu už budou probíhat tam.
Odpovědět
#7
celkom sa im to podarilo ale prijal by som viac druhov kariet nie len 5 ale aspon o dve dalšie.. 

Z každého druhú rovnaký počet??? ale kedže to je asi len pre zakladnú hru tak tam veľa možností asi nemôže byť. čiže 5 druhov kariet odpovedá základnej hry. Ak niekto bude objednávať, mohli by sme nejakú spoločnú objednávku spraviť.
Odpovědět
#8
Děkuji Peťulovi za první verzi  překladu! Potlesk

 -Použil jsem  některé části do Carcapedie k popisu tohoto rozšíření.
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   peťul
Odpovědět
#9
Tady zkouším zeditovat originální návod. Vložené fonty nepodporují "ř" takže musím upravovat na vlastní a dost špatně se to formátuje.

EDIT:
Tak jsem koukal že se font při uložení totálně rozbil - no nic tohle se nepovedlo - zítra bude pokračování.

Přiložené soubory
.pdf   Carcassonne II Dárky CZ.pdf (Velikost: 3,58 MB / Nahráno: 12.10.2021, 21:19 / Stažení: 21x)
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#10
No, musim povedat ze @secretfranta karticky sa mi pacia viac!
[-] 1x   Fanny
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)