CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Co tak vytvorit Merchandepediu?
téma založeno uživatelem Bumsakalaka - 6.8.2021, 12:00

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 5 Chmura 2 peťul 2 Skubin 1 šmoula 1
#1
Minule sme to mali debatu, ci zadat #3942 do Carcapedie alebo nie.
Mne ale napadla mysliencka, ci nevytvorit databazu pre Carcassonne Merchandising, predsa len mnohi z nas to zbieraju, a bola by to celkom zaujimava zbierka informacii.
Aktulne bezi debata na Carcassonne Central k taskam, ktore je mozne dostat pri objednavke nad 50 EUR na cundco.de, ktore su s Carcassonne motivom. Postupne sa zistilo, ze existuju minimalne 4 dizajny.
Vytvorime nieco take?
Napadaju mi - Sviecky, Ruska, aktualne #4168, vykrajovace na perniky, papierova krabica na zbierku, tuckboxy a podobne.

Prikladam fotky uzivatela @Den Ozzy tasiek z cundco.de

Přiložené soubory Miniatury
               
#2
dále podtácky, nálepky na auto - Meeple on board, plus časem se najde určitě více...
Jestli si to zaslouží samostatnou pedii, těžko říci, ale jako přehled by to mohlo být určitě zajímavé Usměvavý
[-] 1x   Skubin
Odpovědět
#3
Myslím si, že carcapedie by měla být zaměřená na Carcassonne a herní doplňky. A takové věci jako jsou carcassonové "suvenýry" tam podle mě nemají co dělat.

I když seznam těchto předmětů by mohl být velice zajímavý. Myslí si svoje
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#4
(6.8.2021, 13:13)Chmura Napsal(a): Myslím si, že carcapedie by měla být zaměřená na Carcassonne a herní doplňky. A takové věci jako jsou carcassonové "suvenýry" tam podle mě nemají co dělat.

I když seznam těchto předmětů by mohl být velice zajímavý. Myslí si svoje
No však preto som zavytvorenie samostatnej databázy.



Odoslané z SM-A202F pomocou Tapatalku
[-] 1x   Skubin
Odpovědět
#5
Souhlasí že udělat seznam těchto předmětů by bylo zajímavé. Usměvavý
Odpovědět
#6
Podle mě je databáze typu Carcapedie zbytečná a nevidím žádný důvod pro její vytvoření! Myslí si svoje

Seznam proč ne, ten by mohl být zajímavý.
Chmura Zelený meeple
[-] 2x   Petr Chytka, peťul
Odpovědět
#7
Ok. Ak teda nie je zaujem nie je to nutne robit. Prislo mi to ako zaujimavy napad.
Odpovědět
#8
@Bumsakalaka zvládl by jsi dát dohromady nějaký obsah?
Odpovědět
#9
Myslím že áno práveže mi to chýba že by som to vytvoril. Tých veci je veľa. Takže ak by Dom na nieconadabil tak by som to dal. Druhá vec je že sa totazko fohladava ale ak by bolo niečo takže že mám to nemám to chcem to ponúkam to. Bolo by to mega :) PS. Ja nie som zástanca mercjandosingu ale mnohí áno

Odoslané z SM-A202F pomocou Tapatalku
[-] 1x   Skubin
Odpovědět
#10
Minimálně by se dalo udělat téma s připnutým prvním příspěvkem, kde by se dali tyto věci dopisovat z příspěvků pod tím... Pokud by toho bylo více a bylo to zajímavé pro ostatní, tak z toho udělat následně profi seznam nebo databázi by asi nebyl úplný problém.   Myslí si svoje
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Reklamace ? Nebo to tak necháme ? :-D šmoula 3 59 13.6.2022, 14:29
Poslední příspěvek: Mati
  Tak sme išli hrať jednoduchu hru Bumsakalaka 2 48 18.4.2022, 22:01
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Čo tak si dať súťaž o najväčšie mesto? Bumsakalaka 3 1 115 25.6.2020, 22:12
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Tak tohle jsem necekal... endomame 21 6 646 15.5.2016, 22:21
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)