CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
DÍLNA Náhrada za žetony zboží pro 2. rozšíření
téma založeno uživatelem Chmura - 27.7.2021, 9:05

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 4 Chmura 6 Fanny 3 Mati 2 Petr Chytka 1 šmoula 2
#1
Náhrada za žetony zboží pro 2. rozšíření

Když jsem procházel internet, tak jsem narazil na velice zdařilé náhrady za žetony zboží k 2. rozšíření Kupci a stavitelé.

ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Přiložené soubory Miniatury
           
Chmura Zelený meeple
#2
Docela pálka 35 dať za také drobnosti... ale vyzerajú super na pohlad
Odpovědět
#3
Mozna by neco podobneho,nekdo zvladl na 3d tiskarne,za slusny penize.
Odpovědět
#4
(27.7.2021, 15:15)Petr Chytka Napsal(a): Mozna by neco podobneho,nekdo zvladl na 3d tiskarne,za slusny penize.

Za slušný peníz určitě, ale bojím se, že takhle by to rozhodně nevypadalo...
To co tady uvádí, tak je opravdu pěkný práce a na takový vysledek se nedostaneme Smutný , leda že by byla nějaká dodatečká úprava (lakování, malování, ...)
[-] 1x   Petr Chytka
Odpovědět
#5
(27.7.2021, 15:15)Petr Chytka Napsal(a): Mozna by neco podobneho,nekdo zvladl na 3d tiskarne,za slusny penize.

Ešte ten sud a látka by sa dalo vytlačiť ale to zrno s červenou šnurkou.. jedine že dofarbiť.
Sú tam rôzne odtiene kto vie s čoho to je. na farbené je možno všetko
Odpovědět
#6
(27.7.2021, 15:29)Mati Napsal(a): Ešte ten sud a látka by sa dalo vytlačiť ale to zrno s červenou šnurkou.. jedine že dofarbiť.
Sú tam rôzne odtiene kto vie s čoho to je. na farbené je možno všetko

 No jak jsem se dočetl mělo by to být z epoxidové pryskyřice a malováno je to akrylovými barvami. Myslí si svoje

 -Nicméně by to měla být ruční práce a tak se mě necelých 45,-Kč nezdá zase tak moc. Myslí si svoje
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#7
(27.7.2021, 17:03)Chmura Napsal(a): -Nicméně by to měla být ruční práce a tak se mě necelých 45,-Kč nezdá zase tak moc. Myslí si svoje

je to 45AU$ = nějakých 720,-Kč Mrknutí A to už mi přijde hodně  Mrknutí
[-] 1x   Petr Chytka
Odpovědět
#8
No ono oproti 0.30 € / ks z cundco.de je tovyeazny rozdiel :) (oki dokopy to je 6 eur + postpvne

Odoslané z SM-A202F pomocou Tapatalku
Odpovědět
#9
(27.7.2021, 18:30)Bumsakalaka Napsal(a): No ono oproti 0.30 € / ks z cundco.de je tovyeazny rozdiel :) (oki dokopy to je 6 eur + postpvne

 To zcela souhlasím. Naštvaný
 -Nicméně, kdyby byla tato cena poloviční tak bych přemýšlel nad "tuningem" mého Carcassonnu! Myslí si svoje
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#10
Ahoj, já nedávno narazil na tohle 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  DÍLNA Zboží-náhrada žetonů Chmura 0 37 31.12.2023, 10:56
Poslední příspěvek: Chmura
  DÍLNA Potisk sáčku na žetony pro Carcassonne Zlatou horečku Chmura 3 63 22.8.2022, 19:51
Poslední příspěvek: danka
  DÍLNA Náhrada za žetony zboží (Nová edice) Chmura 0 1310 1.3.2019, 20:09
Poslední příspěvek: Chmura
  DÍLNA Itemy za zboží ..... endomame 12 4626 4.11.2015, 23:28
Poslední příspěvek: Eldenroot



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)