CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Kolik panáčků se vejde do krabičky od fantomů?
téma založeno uživatelem TGD - 30.5.2021, 21:26

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 2 Chmura 4 Curuj 1 Eldenroot 1 Kamzik 1 šmoula 1 TGD 3
#1
Spíše náhodná otázka pro zajímavost, ale zajímá mě kolik panáčků jde do té krabičky reálně nacpat. Myslí si svoje

Na některých fotkách vypadají v krabičce dost namačkaní (viz.

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

) a na jiných zase že je tam ještě nějaké volné místo je. Je tu někdo kdo tu krabičku má a byl by to ochotný pro zajímavost zjistit? Usměvavý
#2
Zajímavá otázka. Bohužel mám jen 6 ks a ty se tam vlezou všechny... může někdo prosím udělat test a vyřešit tuto "záhadu"? :)
Odpovědět
#3
A nebo udělat soutěž, kdo jich tam "narve" víc Velký úsměv
A pak se tam můžou ještě zkoušet narvat i jiné figurky, prasátka, statky, cirkusáci ...
Jinak já bohužel krabičku nemám, jinak bych tento experiment rád provedl...
Odpovědět
#4
Mám sice taky jen 6 kousků, ale když to tak zkouším, tak tipuju 9 kousků. Dá někdo 10? [Obrázek: green-meeple.png]
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#5
Fajn počin!  Šťastný   Ale je asi důležité jaké figurky to mají být! Myslí si svoje Zde je důležitá tloušťka figurek!

-Samozřejmě mohu vyzkoušet, ale potřebuji vědět co mám zkoušet... Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#6
(31.5.2021, 0:01)Chmura Napsal(a): Fajn počin!  Šťastný   Ale je asi důležité jaké figurky to mají být! Myslí si svoje Zde je důležitá tloušťka figurek!

-Samozřejmě mohu vyzkoušet, ale potřebuji vědět co mám zkoušet... Mrknutí

Klidně i obyčejné figurky, nemusí to být družina.
Odpovědět
#7
aaaa, toto musím skúsiť až sa dostanem domov. krabičky a figúrky by som mal :)
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
Odpovědět
#8
No to ma zaujíma. Nemám to pri sebe ale čo si pamätám dosť to tam bolo natesno...

Odoslané z SM-A202F pomocou Tapatalku
Odpovědět
#9
Takže figurky do krabičky nacpány s tím to výsledkem...

 Fantom: celkem se vejde do krabičky 9 figurek!

 Dřevěná figurka (malý meepl): celkem se vejde do krabičky 7 figurek!

Myslím, že by to mohlo být i víc, když se majitel figurek rozhodne některou další figurku třeba rozříznout na půl! Šťastný

Přiložené soubory Miniatury
               
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#10
(30.5.2021, 23:21)Kamzik Napsal(a): Mám sice taky jen 6 kousků, ale když to tak zkouším, tak tipuju 9 kousků. Dá někdo 10? [Obrázek:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

]

  Tvůj typ byl opravdu perfektní! Palec nahoru
Chmura Zelený meeple
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Meeples — kolik? pripluv 15 4 680 9.3.2020, 9:53
Poslední příspěvek: šmoula



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)