CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
DÍLNA Carcassonne podtácky pod hrnečky - ROVNÁNÍ
téma založeno uživatelem Chmura - 2.5.2021, 21:21

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 1
#1
Carcassonne podtácky pod hrnečky - ROVNÁNÍ

Jak jsem již zmiňoval v tématu, kde jsem se zabýval recenzí podtácků k nové edici hry Carcassonne (odkaz níže) byl jsem postaven před otázku co s tím... Podtácky byly totiž po předchozím majiteli v dost špatném stavu. Některé byly prohnuté a na některých byly od hrníčků natavené kroužky. Jak takové poškození vzniklo opravdu netuším. Myslí si svoje

-Učinil jsem tedy několik pokusů o jejich narovnání. Asi nejúčinější (a také s nejlepším výsledkem) se mě zdá rovnání pomocí hrnce s vařící vodou. Podtácek umístěte na rovný povrch a použijte hrnec s rovným dnem, tedy jestli nechcete jedny "kroužky" vyměnit za jiné! Pak do hrnce nalijte vařící vodu. můžete průběžně kontrolovat stav podtácku. Já jsem je nechal zatížené asi 10 minut a stačilo to. Výsledkem jsou nyní rovné podtácky, ale proti světlu jsou narovnaná "kolečka", která byla i částečně vystouplá dosud vidět. Bohužel jsem zapomněl podtácky před rovnáním vyfotit. Neměl jsem totiž v původním plánu psát o tomto mém rovnacím pokusu.

Podtáckové Carcassonne (Nová edice) - RECENZE ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Přiložené soubory Miniatury
           
Chmura Zelený meeple


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  DÍLNA Obrázky na hrnečky 10 let fóra! Chmura 5 87 7.3.2024, 20:00
Poslední příspěvek: Chmura
  DÍLNA Obrázky na hrnečky Chmura 1 57 14.9.2021, 12:55
Poslední příspěvek: šmoula



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)