CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Něco pěkného se na 2021 chystá
téma založeno uživatelem Silveralius - 31.12.2020, 15:19

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 7 Chmura 4 Eldenroot 2 Silveralius 3 šmoula 2 TGD 1
#1
Před chvílí Hans-im-Glück Spieleverlag na fb (

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

) zveřejinili takový pěkný obrázek :)
Tohle vypadá na nějakou pěknou výroční edici :)

Přiložené soubory Miniatury
   
#2
No, snad to nebude C3 Mrknutí
Odpovědět
#3
No asi bych nebyl nadšený za C3, ale na druhou stranu, když by to byla pěkná grafika... Lepší jak C2 (peněženka by plakala hodně).
Jinak jsem zvědavý co to bude :)
Jestli prostě výroční krabice nebo nový spin off nebo nějaký souhrn rozšíření nebo úplně něco nového z Carcassonne :)
Odpovědět
#4
No ak by to bolo nieco uplne ineho, typu uplne iny typ hry, tak to by som nebol proti, len by sa to asi mylilo ze Carcassonne vs. Carcassonne? Uvidime
Odpovědět
#5
To bude nějaká limitované výroční edice... nový design nepředpokládám, je na to zaprvé brzo a za druhé by to asi bylo už z jejich strany dost velký podvod na fanoušky :)
Odpovědět
#6
C3 podle mě určitě ne, a pokud to bude vypadat tak, jak to je na téhle fotce, tak to žádný mega-giga-big box taky není.

Takže já si myslím, že to bude Jubilejní edice, stejně jako tahle -

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

, přece jen to vydali k výročí 10 let a teď to je 20…  ;)
[-] 1x   Petr Chytka
Odpovědět
#7
Také myslím, že to bude něco podobného. Typoval bych Jubilejní edici, nový big box, nebo nějakou další hru tématicky věnovanou Carcassonne.
 Ale to jsou jen moje dohady! Mrknutí

-Že oslavy 20 výročí hry Carcassonne budou je více než jisté! Ale zatím ohledně jakýkoli produktů od HIG není bohužel nic známo a tak zatím nezbývá nic jiného než čekat a těšit se  s čím přídou! Myslí si svoje

-Mě by se třeba velice zamlouval Big box se Zimní krajinou. Nebo třeba vydání nového 7 velkého rozšíření k Nové edici hry.
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#8
Podle nejnovějších zpráv by se mělo něco nového ze světa Carcassonne k 20. výročí objevit na jaře, to znamená nejdříve v březnu! Mrknutí
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Petr Chytka
Odpovědět
#9
Tak myslím, že to bude v klasické C2 grafice. Viz zde

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Usměvavý
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#10
No podla vycucu z pravidiel, ano.
C2, mozeme teda v klude pokracovat.
Nevyyzera to ani na ziadnu revoluciu v pravidlach, takze vseky rozsirenia a fan rozsirenia mozu kludne spat dalej ;-D
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Něco pro Chmuru Petr Blanc 10 2888 7.12.2018, 1:09
Poslední příspěvek: Skubin



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)