CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Mapa USA Západ a Mapa USA východ (Nová edice)
téma založeno uživatelem Chmura - 19.10.2020, 0:07

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 4 Chmura 7 Eldenroot 2 Kamzik 1 PesBobes 1 šmoula 2
#1
Mapa USA Západ a Mapa USA východ (Nová edice)

-HIG chystá pravděpodobně ještě letos vydat Mapu USA Západ a Mapu USA východ (obrázek v příloze). Vypadá to podle obrázku, že tyto dvě mapy budou dohromady tvořit jeden celek.

Dohaduji se, že by to mohlo být již 22.10. 2020 v rámci Spiel Digital 2020! (Ale toto je pouze moje spekulace...)

Za odkaz děkuji uživateli @Jan Groot

ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Přiložené soubory Miniatury
       
Chmura Zelený meeple
#2
Nechápavý Zamilovaný Palec nahoru
Hustý !!! Na to jsem zvědavý - Mít stůl o velikosti 2xA1 na šířku = cca 170cm ... to nemá každý...Jooo kam se hrabe Amazonka  Vítěz
Odpovědět
#3
No je to primarne urcene pre US. Kamos tam bol dva roky a hovoril, ze dostal dom (sluzobny) a kupelna bola vacsia ako obyvacka v dome, v ktorom byvali v U.K. (oki zas tam maju 50m2 mezinetove domy Mrknutí)
Odpovědět
#4
Jen jsem zvědavý jestli se mapy USA budou dát hrát samostatně, nebo jen dohromady a nebo oboje. Zmatený
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#5
No myslim, ze v zasade jedna alebo druha. Nakolko obe maju vpravo dole oznacenie ako samostatne mapy.
Ale mozno s moznostou hrad dokopy, predsa len ako pisal @šmoula je asi problem najst stol o velkosti 2xA0. Ale mozno v Amerike nie; -)
Odpovědět
#6
Ano přesně tak jsem zvědavý co se s toho vyvine.... Myslí si svoje
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#7
no ta co bude nalevo (západ) by měla jít napojit na tu pravou (východ) - protože dle obrázku nejsou z té strany ukončeny...
já být nima , tak na tom zapracuji aby se daly hrát samostatně a nebo jako jedna velká...takže nějak pořešit ty "hrany", aby se to dalo případně překrýt...
Nebo si to zase vezmu do parády já  Cool
Velký úsměv
Odpovědět
#8
Vidím, že budu muset trošku potrápit domácí rozpočet, ty mapy vypadají nedějně, když k tomu přidám nějaké další novinky ... to budou Vánaoce !!!
Už se těším! Oslava
Odpovědět
#9
Komu "vrtalo" v hlavě proč jsou na mapách barevné čtverečky stejně jako mě tak mám odpověď!

 -Na mapy se ještě navíc pokládají před hrou další karty, ale jsou otočené rubem nahoru! Co se s nimi, ale děje dál to prozardí až pravidla! Mrknutí

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#10
@Chmura nebolo v 2019 5 map? V Mape USA - Vychod spominas len 4 a Brtiske ostrovy tam nie su.
[-] 2x   Chmura, Eldenroot
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Nová mapa na Cundco v 2022 -Mapa Ukrajiny Bumsakalaka 25 602 17.1.2023, 19:11
Poslední příspěvek: finnf



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)