CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Spielbox 2021 - Kickstarter
téma založeno uživatelem Silveralius - 18.10.2020, 18:03

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 6 Eldenroot 1 Silveralius 8 šmoula 1
#1
Ahoj, pokud zde jsou někteří hráči opravdu hodně zapálení do deskových her a nejenom do Carcassone a vládnou angličtinou. Tak Spielbox nabízí přes Kickstarter možnost zaplacení předplatného.
A když to stihnere rychle (3h od tohoto příspěvku, kdy já jsem to našel) tak to budete mít i za zvýhodněnou cenu.

Předplatné je na 1 rok.
Zahrnuje 7 časopisů.

Odkaz:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

[-] 2x   Chmura, Eldenroot
#2
Kdyby někdo zakoupil, tak mám zájem o tu PROMO kartu pro hru Mars: Teraformace, rád odkoupím! Děkuji
Odpovědět
#3
To bývá spielbox každý rok na kickstarteru ? Myslel jsem, že to je zajetý časopis...
no a budou ho posílat i do ČR?
Jen škoda, že neví takového nevychází u nás v ČR... Oni germáni jsou na to více ulítlí Usměvavý
Odpovědět
#4
Zasílají do ČR poštovné na rok je 14€ (2€ na číslo to vychází).
Takže dohromady mě to vyšlo na 48€.
A je to druhý ročník a je to jen Anglická verze.
Německou už asi mají dostatečně zajetou :)
Já jsem o tom také nevěděl. Narazil jsem na to náhodou, ale nenašel jsem žádného distributora u nás co by Spielbox distribuoval tak jsem to doho šel, že to zkusím :)
Třeba bude štěstí na nějaké zajímavé hry.
Odpovědět
#5
No pozor anglicka verzia vychádza myslím od 2010

Odoslané z SM-A202F pomocou Tapatalku
Odpovědět
#6
Jenže ne přes KS :)
Přes KS je to druhý ročník :)
A přes KS není možné vzít verzi v Němčině :)
Odpovědět
#7
Aha, uz chapem. Inak je to celkom sikovne, hoci realne ten goal, co tam maju, im nezaplati tlac a podobne. Myslim, ze to beru ako dalsi z kanalov predaja, jak mas kiosky, predajne tabaku, internet, e-shop, herne obchody, tak Kickstarter je dalsi kanal.
Odpovědět
#8
Ano přesně tak. A hlavně s tím mají míň práce :)
Normálně by si v dané zemi museli najít nějakého partnera, který jim to bude distribuovat.
Takový partner si bere nějaká procenta a nemáš jistotu, že prodá všechny kusy. Smluvní poměr vývá většinou typu peníze za prodané kusy a co se neprodá tak se posílá zpět. A toto všechno jim odpadá. Mají zajištěný odběr na celý další rok a jediné co musejí udělat je předat to dopravci, který už se postará o zbytek.
Ještě je možnost tam mít vlastní oficiální zasoupení v dané zemi, ale to se jim prostě v případě zemí jako ČR nebo Slovensko nikdy nemůže vyplatit zvláště, když neprodávají v jejich jazyce.
KS je tedy pro ně naprosto dokonalá platforma jak zvýšit prodeje a dostat Spielbox i do dalších zemí.
Tedy ano KS si také bere nějaká procenta ze zprostředkování, ale co vím tak je to o hodně méně než běžní distributoři.
Odpovědět
#9
Tak už nějakou dobu se stav vybraných financí drží nad 26 000€. Takže to vypadá, že první výtisk pro rok 2021 bude vyroben v pevné (no pevnější jak normálně) vazbě.
A dle toho co uvádějí jen pro lidi jenž, je podpořili na KS :)
Myslím, že to bude pěkný sběratelský kousek :)
Sice je možná škoda, že tak nebudou všechna čísla, abych si je mohl dát do knihovny, ale i tak se celkem těším :)
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#10
(5.11.2020, 22:31)Silveralius Napsal(a): Tak už nějakou dobu se stav vybraných financí drží nad 26 000€. Takže to vypadá, že první výtisk pro rok 2021 bude vyroben v pevné (no pevnější jak normálně) vazbě.
A dle toho co uvádějí jen pro lidi jenž, je podpořili na KS :)
Myslím, že to bude pěkný sběratelský kousek :)
Sice je možná škoda, že tak nebudou všechna čísla, abych si je mohl dát do knihovny, ale i tak se celkem těším :)

neboj, stale mozes tie cisla zobrat a nechat si ich zviazat. Sice uz je malo firiem, ktore robia poriadne viazanie, ale ked to najdes, tak to stoji za to. Pekna kniha v pavnej vazbe z toho vznikne Mrknutí
[-] 1x   Silveralius
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Rozšíření - Spielbox a Spiel doch Chmura 0 30 17.3.2024, 19:52
Poslední příspěvek: Chmura
  Spielbox 2023 - Kickstarter Silveralius 0 34 21.10.2022, 19:26
Poslední příspěvek: Silveralius
Spielbox - rozšíření Eldenroot 12 4782 3.3.2014, 20:13
Poslední příspěvek: Eldenroot



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)