CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Winter Edition 2020
téma založeno uživatelem Bumsakalaka - 9.10.2020, 17:20

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 8 Chmura 14 Eldenroot 2 hepyno 1 Jan Groot 1 Mati 2 olna55 1 Sandrus90 1 Silveralius 2 Skubin 2 šmoula 2
#1
Na nemeckom fore sa objavila fotka novej edicie Carcassonne Winter Edition.
Ci ide o fotomontaz / fake / zabavku autora alebo skutocne o "znovuvydanie" neviem.

Obrazok ale vyzera "autenticky", EAN kod nie je nikde pouzite, vyzera to realne. O znovu vydani Zimnej edicie sa hovorilo, nastastie ale sa nemeni dizajn.
Co sa meni je to, ze podla obrazka prinasa Rozsirenie Rieka do zimnej edicie ale bez Zahrad. Namiesto nej je pri riehe zazimovane pole.

No uvidime.

Přiložené soubory Miniatury
   
[-] 2x   Chmura, Eldenroot
#2
Tak jsem obrázek podrobně prozkoumal a myslím si, že by to mohlo být nové vydání Zimní krajiny!
(Padělatel by si musel dát opravdu hodně práce s výrobou perfektní krabice a jejím zabalení do fólie!)

Co nás v tomto vydání čeká?

 -Nejedná se o žádnou změnu grafiky grafikem je stále Anne Pätzkeová, takže se pravděpodobně jedná o znovu vydání původní hry s přiloženými bonusy...

-Také jsem narazil na informaci, že kartičky mají jinou grafickou podobu než u původního vydání (to zatím nejde z jistotou podle prvního obrázku říci, ale je-li tomu tak bylo by toto vydání o něco zajímavější...).

Hra obsahuje pravděpodobně  96 karet krajiny (včetně startovní kartičky).
72 karet krajiny
12 karet se zvířaty
12 karet s řekou

POZNÁMKA: Toto všechno lze vyčíst z obrázku číslo 1. Seznam na který jsme zvyklí bohužel chybí...

 Novinkou tohoto vydání je vložené rozšíření Řeka I v zimním "kabátku"!
 -Na jedné z kartiček Řeky jedna je vyobrazena zahrádka z minirozšíření OPAT (domnívám se tedy, ze je toto minirozšíření vloženo).

POZNÁMKA: Na obrázku číslo 2 v příloze je v červeném kroužku.

Přiložené soubory Miniatury
       
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
No, vyzera to, ze otvorim povodne vydanie este z folie, ktore som kupil a rieku urobime tu od @Chmura, kedze podla toho obrazku nevidim ziadne zmeny.
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#4
Uvidíme, asi by to byla příjemná zpráva pro fanoušky zimní edice :)
[-] 1x   Skubin
Odpovědět
#5
No jestli je opravdu na obrázku očekávané vydání Zimní edice 2020 tak mě velice připomíná složením základní hru nové edice hry... Šokován

A to by mohlo znamenat možné vydání jednotlivých rozšíření pro Zimní edici hry! Ale samozřejmě jsou to jen mé spekulace... Myslí si svoje


Spíše jsem čekal v tomto vydání vložené rozšíření Perníček a Kruhy v obilí, pak by to byla opravdu PECKA! Ale takhle.... Naštvaný
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#6
No neviem, Kruhy v obili nevedia na cundco.de vypredat, uz to ponukaju za necely 3 eura myslim. Cize neviem ci budu rozsirenia pre zimnu ediciu. Uvidime.

Skor by som bol za, ze by urobili nejake specialne zimne rozsirenia specificke pre zimnu ediciu.
Odpovědět
#7
No nevím...grafika vypadá stejně, takže než to nazývat novou edicí, bych to nazval spíše reedicí, kde máš nějaké karty navíc...něco jako u klasického limitované edice, tchibo  edice, inclusive edice...
No myslel jsem, že se kluci z HiG více předvedou Usměvavý Ale třeba s něčím ještě přijdou Mrknutí
Odpovědět
#8
Každopádně počkáme a uvidíme co se z tohoto obrázku dál vyklube... Myslí si svoje

    -Každopádně bych od Zimní krajiny (Nové edice) očekával více!
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#9
Tak či tak, pokud jim to vydělá, tak vlastně s minimem úsilí a prostředků z toho vyzdimaji maximum. Hráči jsou až na druhým místě...
Odpovědět
#10
No, neviem. Zimna edicia nebola dostupna, ja som to zohnal z jedneho obchodu ktory rusili. Co je v konecnom dosledku skoda, lebo to mam bez rieky.
Ale ved to nie je zle, pockajme na buduci rok na 20 annyversary edition. Mrknutí
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)