CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Katapult - úprava pravidel
téma založeno uživatelem Chmura - 1.3.2020, 20:36

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 2 Eldenroot 1 šmoula 1
#1
Katapult - úprava pravidel

-Rozhodl jsem se otevřít toto téma, protože někteří z nás by ocenili úpravu stávajících pravidel k rozšíření Katapult! Na internetu jsem narazil na dvě úpravy těch to pravidel, ale zatím jsem neměl čas na to abych pravidla přeložil a prozkoumal jejich mechaniku. Kdyby se tohoto úkolu chtěl někdo zhostit tak jsou tyto dva počiny v příloze! Mrknutí

Přiložené soubory
.pdf   NÁVOD-KATAPULT-Dvorní šašek (Court Jester) 10 v1.pdf (Velikost: 1,61 MB / Nahráno: 1.3.2020, 20:36 / Stažení: 22x)
.pdf   NÁVOD-KATAPULT-Chytání (The Catapult Catch).pdf (Velikost: 702,17 KB / Nahráno: 1.3.2020, 20:36 / Stažení: 19x)
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Jan Groot
#2
Má smysl oživovat toto rozšíření? Je opravdu jedno z těch nejhorších
Odpovědět
#3
Tak to nevím, ponechal bych to na komunitě. Myslí si svoje

    - Je pravda, že některé rozšíření musí být nejhorší, aby jiné mohlo být nejlepší! Palec nahoru
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Petr Chytka
Odpovědět
#4
(1.3.2020, 22:12)Eldenroot Napsal(a): Má smysl oživovat toto rozšíření? Je opravdu jedno z těch nejhorších

Carcassonne je super v tom, že si pravidla můžeš libovolně poupravovat.
takže já bych se vůbec nebránil tomu, aby tady uživatelé přišli klidně s úplně jiným konceptem hry (jak víme ten původní nebyl nic moc), hlavně že to bude hratelné a zábavné.
Ale jak pak Chmura některé musí být nejhorší  Vítěz
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)