CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Řeka II -alternativní začátek hry
téma založeno uživatelem Chmura - 27.12.2019, 19:51

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 2 šmoula 2
#1
Řeka II - alternativní začátek hry

Před nějakým časem jsem se setkal na intenetu s obrázkem, kde byla hra s Řekou II zahájena netradičně rozvodím. Dnes jsem narazil na odkaz na Board Game Geek (viz odkaz níže). Po sestavení Řeky II se teprve umisťuje pramen a obě jezera.

  ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]




-Myslím, že je to poměrně zajímavé a inovativní. Myslím, že by tak mohla být kartička s rozvodím zahrnuta do Startpedie mezi kartičky STARTOVNÍ! Co vy na to?
Chmura Zelený meeple
#2
No zajímavé to asi bude, ale pokud to takhle není vyloženě v pravidlech, tak bych to do startpedie nedával.
[-] 2x   Petr Chytka, TomasZez
Odpovědět
#3
V pravidlech to sice není, ale různá interakce mezi startovními kartami také ne! Myslí si svoje
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#4
Třeba safari na startovní kartu o velikosti trojkarty , takže pokud by jsi se rozhodl hrát klasické Carcassonne se 3 startovními kartami, tak to může být zajímavé, ale stejně tak bych to tak nedával....
no, ale do poznámky to do startpedie uvést asi můžeš, ale jako novou položku bych to nedával...
A co na to ostatní? Je možné, že mě ostatní přehlasují a nakonec to tam stejně skončí  Mrknutí
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Řeka Jubilejní edice 20 let + 2x Řeka II v jedné hře Chmura 0 41 14.12.2021, 1:16
Poslední příspěvek: Chmura
  Jaké rozšíření z Cundco.de pro začátek? Eldenroot 0 683 24.11.2015, 13:11
Poslední příspěvek: Eldenroot
  Alternativní meeple - učitel endomame 3 2 252 21.2.2015, 11:46
Poslední příspěvek: LukyBil
Alternativní meeplové (Opat) Eldenroot 49 13 209 8.1.2015, 12:52
Poslední příspěvek: Eldenroot



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)