CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
STARÁ a NOVÁ EDICE jaký je rozdíl?
téma založeno uživatelem TomasZez - 4.11.2019, 12:28

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 1 šmoula 1 TomasZez 2
#1
STARÁ a NOVÁ EDICE jaký je rozdíl mezi edicemi?

Ahoj, měl bych prosím dotaz. Tady na fóru se často píše o staré a nové edici Carcassonne. Jaký je prosím mezi nimi rozdíl? Když něco koupím v nové edici, jsou karty stejné, když je smíchám se hrou co mam doma?
#2
(4.11.2019, 12:28)TomasZez Napsal(a): Ahoj, měl bych prosím dotaz. Tady na fóru se často píše o staré a nové edici Carcassonne. Jaký je prosím mezi nimi rozdíl? Když něco koupím v nové edici, jsou karty stejné, když je smíchám se hrou co mam doma?
Ahoj a vítej zde na fóru.
V příloze přikládám rozdíl mezi starou a novou edicí... Je celkem patrný i když rubová strana zůstala stejná.
Takže hratelné to asi je (z důvodu rubové strany), ale výsledná krajina bude vypadat hrozně  Myslí si svoje  je to zkrátka jiná grafika (každou malovou někdo jiný)

pozn: aspoň teda pokud máš doma starou edici (to jsi neuvedl) Mrknutí
pozn.2: dotaz by měl být v jiném tématu Mrknutí

Přiložené soubory Miniatury
   
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#3
(4.11.2019, 12:58)šmoula Napsal(a):
(4.11.2019, 12:28)TomasZez Napsal(a): Ahoj, měl bych prosím dotaz. Tady na fóru se často píše o staré a nové edici Carcassonne. Jaký je prosím mezi nimi rozdíl? Když něco koupím v nové edici, jsou karty stejné, když je smíchám se hrou co mam doma?
Ahoj a vítej zde na fóru.
V příloze přikládám rozdíl mezi starou a novou edicí... Je celkem patrný i když rubová strana zůstala stejná.
Takže hratelné to asi je (z důvodu rubové strany), ale výsledná krajina bude vypadat hrozně  Myslí si svoje  je to zkrátka jiná grafika (každou malovou někdo jiný)

pozn: aspoň teda pokud máš doma starou edici (to jsi neuvedl) Mrknutí
pozn.2: dotaz by měl být v jiném tématu Mrknutí

Omlouvám se za chybně zvolené téma, příště se polepším.  Stydlín
A díky za ukázku a popis. Abych se přiznal, tak teď nevím co mam. Měl jsem určitě staré vydání, ale kvuli chybějícím minirozšíření jsem základ a první 2 rozšíření poslal dál a vyměnil za Big Box 2017. Od té doby jsem starší rozšíření co mi zbyli společně s Big Boxem nehrál, abych si všiml nějakých rozdílů jestli jsou. 
Díky Mrknutí
Odpovědět
#4
Pro bližní porovnání doporučuji naši CARCAPEDII! Mrknutí


ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]




-Témata jsem od sebe oddělil! Mrknutí
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Minirozšírenie Zeměměřiči - stará grafika C1 p_stano 5 126 29.2.2024, 16:28
Poslední příspěvek: p_stano
  Stará základní verze bez opatů vasekpuchyr 4 58 14.1.2022, 12:30
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Najdete rozdíl mezi obrázky? Chmura 3 567 2.11.2020, 16:00
Poslední příspěvek: šmoula
  Rozdíl v roce vydání 2016 a 2018? Treperenda 5 809 30.9.2020, 9:43
Poslední příspěvek: Chmura
  Počítadlo bodů 1. vydání- Jaký je Rub??? Chmura 0 960 27.11.2018, 14:54
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)