CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Spiel 19
téma založeno uživatelem Chmura - 25.10.2019, 7:50

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 4 Curuj 1 Eldenroot 2 PetrM 3
#1
Spiel 19

-Tak už zde máme první obrázek kartička z letošnío veletrhu v Essenu!

-Myslím, že vzbudí celkem rozruch, kolem pravidel! Je dobrou otázkou, zda most propojuje obě oddělené části města, či nikoli... Myslí si svoje

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
#2
Myslím, že to bude ohledně pravidel identická kartička s C2-R, viz. tvůj přehled kartiček u základní hry v2 v Carcapedii :)
Odpovědět
#3
Za mě spojená města :) takový prvek se vždy hodí a dokáže zamíchat hrou ;)
Odpovědět
#4
Objevily se různě vyseknuté kartičky Spiel 19. Vyseknutí má vliv na dalším průběhu louky v horní části kartičky!

-Více napoví obrázek v příloze!

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#5
Já bych to až tak dramaticky prostě neviděl... udělá se globální oficiální pravidlo a bude vystaráno. Je to diskutabilní... ale ano, měli to lépe vyrazit.
Odpovědět
#6
No, kdyžtak mě prosím opravte, ale nahoru k téhle kartičce můžu přiložit jen město ne? Takže louka končí na téhle kartičce, ať už je vyseknutá jak chce.
[-] 1x   Petr Chytka
Odpovědět
#7
(31.10.2019, 22:24)PetrM Napsal(a): No, kdyžtak mě prosím opravte, ale nahoru k téhle kartičce můžu přiložit jen město ne? Takže louka končí na téhle kartičce, ať už je vyseknutá jak chce.

  To ano, ale co když budou tyto kartičky dvě? Myslí si svoje
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#8
nie je podobná kartička aj v jednom z rozšírení? bez mosta. nemôžem ju nájsť, ale mám pocit, že takú nejakú som videl pri hre. Lebo sa s ňou dá dobre dostať do cudzieho mesta.
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
Odpovědět
#9
@Curuj Ano Ovce a kopce. Tam není ten most, takže města jsou oddělena a spojí se až přiložení kartičky "nahoru". U Spiel 19 je ten most, takže se podle mě jedná o jedno město i když "nahoře" není kartička.
Odpovědět
#10
Ano je to tak jedná se o kartičku SchL, nebo C2-SchL (nová edice) z 9. rozšíření Ovce a kopce.

   -S hodnocením, že se jedná o jedno město spojené mostem souhlasím. Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  SPIEL 2020 Nakoniec bude - ale len online - SPIEL.digital Bumsakalaka 0 393 21.5.2020, 22:00
Poslední příspěvek: Bumsakalaka



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)