CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Rušení objednávek na Carcassonne Maps
téma založeno uživatelem PetrM - 7.4.2019, 13:14

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 5 Eldenroot 4 Petr Chytka 1 PetrM 4
#1
Tak pokud si někdo z Vás, stajně jako já, objednal Carcassonne Maps a Carcassonne hrady dohromady + třeba další věci, má smůlu! Naštvaný
Na cundco.de je informace, že objednávky se ruší, kvůli rozměru zásilky. Mapy se musí objednat zvlášť.
Co hůře, mapy už se nedají objednat vůbec, takže jsou snad i vyprodané. Štve mě to tedy, protože objednávku jsem zadával hned, jak to šlo objednat. Doufám, že dojdou zpět aspoň peníze Smutný
#2
Tak to si snad dělají srandu! Šokován

 Kvůli ceně poštovného jsem toho objednával schválně více a oni to nakonec nepošlou? Naštvaný Naštvaný Naštvaný
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
Tak to je nemilé... to moc nevychytali, toto už přece museli vědět hned od začátku.
Odpovědět
#4
@Chmura přesně tak, přihodil jsem tam věci aby to vycházelo na velký balík, byla to teda objednávka za spoustu peněz.
Odpovědět
#5
(7.4.2019, 13:48)Eldenroot Napsal(a): Tak to je nemilé... to moc nevychytali, toto už přece museli vědět hned od začátku.

 Oni to věděli! Šokován

-Psali tam, že mapa bude zasílána zvlášť v obalu, ale asi to neměli ošetřené při objednávání a mapa šla přidat do objednávky k ostatním položkám...

-Podle mě to měli nějakým způsobem ošetřit při objednávání, aby nedošlo k této situaci. Naštvaný
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#6
No uvidíme, @Chmura tam má taky jednu objednávku, kterou jsem mu tam nacvakal minulý týden a zatím mi z Cundco.de nic nepsali.
Odpovědět
#7
(7.4.2019, 14:01)Eldenroot Napsal(a): No uvidíme, @Chmura tam má taky jednu objednávku, kterou jsem mu tam nacvakal minulý týden a zatím mi z Cundco.de nic nepsali.

Případně bych i zaplatil poštovné s mapou zvlášť! Poražený
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#8
V případě, že by mi napsali nějaký email, tak ti dám vědět  Zmatený
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#9
Tak mapa se dá zase na cundco.de koupit.
Co se týká mojí objednávky, tak se mi objevila jako odeslaná. Podle DHL trackingu, už je balík na cestě.
Takže možná to rušení bude platit až pro nové objednávky, potom, co zveřejnili tu informaci.
Pokud by to tak bylo, tak se cundco.de omlouvám :)
Odpovědět
#10
To by byla dobrá zpráva! Usměvavý 

  -Počkáme tedy a uvidíme, třeba budeme příjemně překvapeni! Cool
Chmura Zelený meeple
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Carcassonne Maps Taiwan adahy 4 51 9.6.2022, 7:51
Poslední příspěvek: adahy



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)