Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne!

TIP 4. Carcassone forum sraz - Mladá Boleslav 27.-28.4. 2019
téma založeno uživatelem Skubin - 15.2.2019, 20:27
Pozvánka na sraz:

Tady je tabulka na předběžnou registraci účastníků. Doufám, že účast bude hojná!  Mrknutí

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

(pokud se nestihnete zaregistrovat, můžete přijet i bez registrace)

Fotografie klubovny:

Na srazu plánujeme:

Turnaj - (základní hra + první dvě rozšíření) ve kterém si vítěz odnese tématický pohár, tištěný na 3D tiskárně a ostatní získají účastnické medaile.
Dílnu - rady a praktické ukázky jak vyrobit náhradní kartičky, nebo vlastní rozšíření.
Vydání limitovaného rozšíření ku příležitosti srazu. (Tématicky zařazený do historie Mladé Boleslavi)
Téma jsem připnul, zjistím si situaci a zaregistruji se buď sám nebo dovedu i manželku  Velký úsměv
1x Skubin
[Obrázek: vBn7y21.png]
Už mám pozvánku. Jen ještě doplnit adresu  Mrknutí

QR kód bude?
(15.2.2019, 21:34)Eldenroot QR kód bude?

Máš ho mít  Mrknutí      
(15.2.2019, 22:06)Skubin Máš ho mít  Mrknutí

Nevidím, nahrána stará verze? :)
(15.2.2019, 22:09)Eldenroot
(15.2.2019, 22:06)Skubin Máš ho mít  Mrknutí

Nevidím, nahrána stará verze? :) 

Je to vpravo dole
No, co to udělat v jiné barvě, bílá?
Na pozvánce bude i rozhraní PhotoShopu ? Velký úsměv
Ten QR kód musí být kontrastní, takhle to nikdo nepřečte... Smutný
Dobře no  Vítěz tak takhle ?

(16.2.2019, 9:27)Skubin Dobře no  Vítěz tak takhle ?
Ještě si rýpnu Vypláznutý jazyk
fórum je s  dlouhým "Ó" , v url našeho fóra mají být 2 "n" - carcassonne, asi bych přidal v "Kdy" rok 2019, když se pak na ten letáček v budoucnu podíváme, tak ať je to jasné Usměvavý
A je to tedy 2 dny, nebo 3 dny ?
1x Chmura
Tak jsem pěkně zapsán v tabulce! Cool
Chmura Zelený meeple
No já jsem to s paní domlouval na víkend a ona mi psala že tenhle víkend ok s možností od pátku. Tak pokud by byl zájem přijet už v pátek, tak můžeme už v pátek, ale oficiální zahájení bych viděl na sobotu.

Jinak ten letáček samozřejmě opravím. Sedím teď na 4 židlích tak dělám vše splašeně  Velký úsměv
Já bych přijedu co nejdřív to bude možné Usměvavý
Pokud bych měl přijet až v sobotu, tak bych tam nebyl dřív než okolo oběda...což se mi zdá škoda, člověk než se rozkouká, tak aby jel skoro domů Velký úsměv
1x Skubin
Tak se taky hlásím na sraz, do tabulky jsem se už připsal Mrknutí
Tak se nám to pomalu sčítá Usměvavý

Zítra nebo v pondělí bych měl vědět adresu klubovny a hned budeme moct posílat pozvánky.  Chamtivý
Kdy je možné se nejpozději přihlásit ? V této době budu možná skákat s padákem , tak ať si můžu vše zajistit
Kdyz prijedes bez registrace tak se nic nestane. Hlavne kdyz tam budes  Mrknutí
Ode dneška máme na sraz připravený pohár pro vítěze turnaje a díky Chmura máme i rozšíření s Mladoboleslavskou tématikou.  Palec nahoru

Pro ty z vás, kteří se ještě na sraz nepřihlásili nebo váhají, tak registrace nutná není. Je to spíš jen pro nás, abychom věděli a mohli se podle toho zařídit...
Takže můžete přijet klidně "na otočku".
Tak to bude můj případ. S největší pravděpodobností přijedu na otočku v sobotu. Smutný

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
TIP 5. Carcassonne fórum sraz - Rychnov nad Kněžnou 11.-13.10.2019 Petr Blanc 48 6427 včera, 18:44
Poslední příspěvek: šmoula
TIP 3. Carcassonne fórum sraz - Olomouc 19.-21.10.2018 šmoula 54 15002 5.11.2018, 18:57
Poslední příspěvek: Tomáš
TIP 2. Carcassonne fórum sraz - Praha 21.-22.10. 2017 Chmura 72 26997 25.10.2017, 11:08
Poslední příspěvek: Karel
TIP 1. Carcassonne fórum sraz - Hradec Králové 22.-23.10.2016 Eldenroot 31 17992 25.10.2016, 14:21
Poslední příspěvek: Eldenroot

Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.