CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Splněný sen
téma založeno uživatelem Petr Hájek - 16.1.2019, 11:34

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 2 dwarfik1 1 Eldenroot 1 Karmyn 1 Petr Hájek 5 Skubin 1 šmoula 1
#1
Ahoj , rok jsem tu nebyl a tak bych se chtěl pochlubit , kdo tam v létě taky byl ?
a na palci budu mít rytíře do konce života 
PS: nenašel jsem vlákno k cestování , když tak to smažu a příspěvek přidám tam

Přiložené soubory Miniatury
           
#2
Je to v dlouhodobém plánu  Úžásné
Odpovědět
#3
(16.1.2019, 11:34)Petr Hájek Napsal(a): Ahoj , rok jsem tu nebyl a tak bych se chtěl pochlubit , kdo tam v létě taky byl ?
a na palci budu mít rytíře do konce života 
PS: nenašel jsem vlákno k cestování , když tak to smažu a příspěvek přidám tam
ony ty žluty čáry jsou namalovany na hradě ? proč ?
jsem myslel, že to je pak fotošopem dodělávany...tak to je pěkně blby  Naštvaný
Ale gratuluji k návštěvě našeho oblíbeného hradu...já se tam asi jen tak nedostanu, ale když už budu ve Francii, tak určitě taky podniknu cestu na tuto památku Usměvavý
Odpovědět
#4
(16.1.2019, 12:11)šmoula Napsal(a):
(16.1.2019, 11:34)Petr Hájek Napsal(a): Ahoj , rok jsem tu nebyl a tak bych se chtěl pochlubit , kdo tam v létě taky byl ?
a na palci budu mít rytíře do konce života 
PS: nenašel jsem vlákno k cestování , když tak to smažu a příspěvek přidám tam
ony ty žluty čáry jsou namalovany na hradě ? proč ?
jsem myslel, že to je pak fotošopem dodělávany...tak to je pěkně blby  Naštvaný
Ale gratuluji k návštěvě našeho oblíbeného hradu...já se tam asi jen tak nedostanu, ale když už budu ve Francii, tak určitě taky podniknu cestu na tuto památku Usměvavý 
Kdesi o tom v létě psali -jakési moderní umění ....... Smutný

Už jsem to dohledal :

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Odpovědět
#5
Není to namalované , jsou to nalepené fólie 
kdyz pominu historickou hodnotu památky , tak jí to pěkně hyzdí , na druhou stranu , je to turistické lákadlo a dostat se do bodu kde se všechny kruhy promítají bylo celkem náročné ? , můžu pouze doporučit a město je taky krásné , tady přidámvám ještě fotku hradu z dálky ( vyšlápnul jsem si obrovský kopec a obešel jsem hřbitov abych pořídil tuto fotku )

Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět
#6
Moc pěkný výlet! Mrknutí  Trošku závidím... rád bych se tam podíval! Cool
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#7
(16.1.2019, 13:42)Chmura Napsal(a): Moc pěkný výlet! Mrknutí  Trošku závidím... rád bych se tam podíval! Cool

Můžu to jen doporučit , já osobně se tam budu chtít vrátit aspoň na víkend , byl jsem jak dítě o vánocích
Odpovědět
#8
Chystáme se tam letos, by jsi tam někde ubytovaný? Máš nějaké tipy k tomu místo a tak?
Odpovědět
#9
(16.1.2019, 14:38)Karmyn Napsal(a): Chystáme se tam letos, by jsi tam někde ubytovaný? Máš nějaké tipy k tomu místo a tak?

Bohužel , ubytovaný jsem tam nebyl , pouze jsem projížděl , byl jsem tam půl dne a bylo to málo
Odpovědět
#10
Kdo uspořádá Carcasoneforum zájezd na hrad?  Myslí si svoje
[-] 1x   Petr Hájek
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)