CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Ooobr hrad
téma založeno uživatelem Petr Blanc - 26.11.2018, 11:52

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 1 Curuj 1 Eldenroot 1 Mroj 1 Petr Blanc 1 Skubin 1 šmoula 1
#1
Musím se s Vámi podělit o zatím asi mé největší dostavěné město. Pravda nejprve bylo přítelkyně, ale jak se začalo zvětšovat, tak mi bylo jasné, že do něj musím proniknout. Nakonec v něm bylo celkem sedm meeplů - z toho čtyři moji. Pokud si to dobře pamatuji, tak jsem za něj dostal 123 bodů. Pak jsem ji ještě tak nějak zabavil cestu za 30 bodů a od té doby už musím být hodný, jinak se mnou už nebude hrát  Smutný

Pro pořádek konečné skóre: 319/133.

Pro ještě větší pořádek - hrálo se se základem, hostincema a katedrálama, kupcema a stavitelema a létajícíma strojema.

Carcassonnu ZDAR! Cool

Přiložené soubory Miniatury
       
[Obrázek: black-meeple.png] CARCASSONNU ZDAR!                    PS: Nevíte někdo o výhodném Kolu osudu/Das Schicksalsrad/Wheel of Fortune/Het Rad van Fortuin?
#2
To je teda úlovek, to kdybych udělal já, tak už nemám parťáka na Carcassonne večery :)
[-] 1x   Petr Blanc
Odpovědět
#3
Vidím sklinky od vína - byl to krásný večer ... až do chvíle, než jsi to uzavřel Velký úsměv
Ale jó, to znám - sice ne tak velky, ale to vysvětlování : "Je to jen hra" Velký úsměv
[-] 1x   Petr Blanc
Odpovědět
#4
Moc pěkný hrad! Velký úsměv  No nevím co na to říkal soupeř... Myslí si svoje
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#5
Se ženou jsem taky podobnou "obludnost" postavil a vzhledem k dohadům a výčitkám o zkažené hře jsme se dohodli, že se příště budeme snažit ukončovat města dřív.

Jinak pro úplnost, ona postavila 4/5 a já ji ho pak přebral... Nevinný
[-] 1x   Petr Blanc
Odpovědět
#6
ako tak čítam, všade je to cca rovnaké Zlý úsměv
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
Odpovědět
#7
Slušné město, ale mě se jednou podařilo tuším ještě asi dvojnásobně veliké. Škoda jen, že nemám fotku. Ono když spojíte 5 a více rozšíření dohromady, tak těch kartiček je opravdu mnoho. A se scorem je to zrovna tak, rekord je tuším něco lehce přes 600 bodů, přičemž přítelkyně měla asi 200 a taky už to moc nechce hrát. :D Smutný
[Obrázek: green-meeple.png] 
[-] 1x   Petr Blanc
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)