CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Rozšíření DOTAZY
téma založeno uživatelem Daragon - 3.9.2018, 19:45

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 2 Daragon 2 Eldenroot 1
#1
Rozšíření DOTAZY

ako by som si mohol stiahnuť dané obrázky kariet bez toho, aby som sa registroval na zdrojové fórum? Síce mi miniatúru otvorí, ale nedokážem ich uložiť, návod s PDF súborom mám.

Ďakujem.
#2
Po otevření v prohlížeči je nahoře vpravo tlačítko stáhnout :)
[-] 1x   Daragon
Odpovědět
#3
(3.9.2018, 19:45)Daragon Napsal(a): Ahoj Chmura,

ako by som si mohol stiahnuť dané obrázky kariet bez toho, aby som sa registroval na zdrojové fórum? Síce mi miniatúru otvorí, ale nedokážem ich uložiť, návod s PDF súborom mám.

Ďakujem.

 Bohužel žádný jiný způsob neexistuje. Bohužel jsou některé obrázky jsou daleko větší než je možné nahrát na fórum. Smutný
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#4
Eldenroot:
Ďakujem, práve mi to došlo, prehliadač mi oznamoval automatický preklad stránky do slovenčiny a tým zakrýval nástroje pre dané prílohy Velký úsměv
BTW: Češtinu si neprekladám, ale prehliadač vie zrejme lepšie, čo (ne)chcem  Vítěz

Chmura:
Niektoré staršie rozšírenia v tejto sekcii som videl vo formáte PDF. Preto som sa chcel spýtať, či sú dané kartičky v tomto PNG formáte aspoň priamo dimenzované na 45x45mm, čo je predpokladám štandardný rozmer kartičky. Usměvavý
Nedávno som si dorobil bednu a vy tu začnete pridávať tak bombové rozšírenia, tá grafika je neskutočne super Mrknutí
Plánuje sa aj preklad návodov?
Odpovědět
#5
V plánu mám uveřejnění všech rozšíření na fóru a postupně dávat dohromady i kartičky ve formátu PDF.
  Ale jaksi vše nestíhám tak jak bych chtěl! Naštvaný  Takže prosím trpělivost

 Kartičky v obrázcích určitě nebudou ve formátu vhodném pro tisk.

 No a kdyby jsi chtěl pomoci s tímto problémem tak není nic snazšího než si udělat trochu času a obrázek z kartičkami vložit do dokumentu tak, aby kartičky měly správný rozměr, kontrolně vytisknout, přeměřit a vše uložit do souboru PDF.

___________________________________________________________________________________________________________

 Co se týká překladů jednotlivých rozšíření doufám, že se toho ujme některý z členů našeho fóra! Mrknutí
 Já neumím Německy ani Anglicky natolik, abych se pustil do překladů sám. Smutný
Chmura Zelený meeple
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)