CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
RE: Minirozsireni 1-6
téma založeno uživatelem Petr Chytka - 1.5.2018, 22:48

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 1 Eldenroot 1 Petr Chytka 2
#1
Ahoj vsem,
Mel bych jeden dotaz.
Ted jsem koukal na stranky cundco.de a maji zde temer vsechny original karticky v nove i stare edici.
Je zde i minirozsireni 1-6 ve stare edici za 20 centu za karticku (+postovny)je to tedy bez kruhu v obili a bez figurek,ale stejne nechapu,proc nekteri plati i 400 kc za jedno rozsireni.
A pokud by nekdo shanel original krabicky na mini 1-6 tak klidne rad daruji.
#2
Ano, ale kartičky jsou nabízeny pouze jako náhradní díly!

To znamená, že jsou ochotni zaslat pouze 2 a jen ojediněle 3 kartičky z daného rozšíření. Mě se takto podařilo na 3x objednat rozšíření Větrné růžice. Je zde však jeden risk je bez záruky jestli na vás zbudou všechny karty rozšíření. Myslí si svoje

 Takže u mini 1-6 objednání bude na 4x + poštovné! Takže jsem zvědavý na kolik vyjde cena jednoho Mini ...Vystrašený
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
Ja jsem se jeste s timto problemem nesetkal a to uz jsem objednaval 3×.
Asi za 3 tydny budu znovu neco objednavat,kdyby nekdo chtel.
Pokud se objednava jen nekolik karticek (cca 18)tak postovne po de vyjde jen na 2 eura,coz je zadarmo.
Odpovědět
#4
No však uvidíš... myslím si, že jssm objednával pro zdejší komunitu zboží z cundco.de minimálně 70x za tu celou dobu a toto řeší dost individuálně a i dle toho kdo ti balík chystá...
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)