CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Ovocné stromy 2.0
téma založeno uživatelem PetrM - 18.3.2018, 20:49

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 6 Eldenroot 2 PetrM 2 pripluv 5 Skubin 5
#1
Od 26.3. bude v prodeji nové minirozšíření Ovocné stromy pro novou edici na cundco.de.

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

#2
Tak to je nečekaná novinka, děkujeme za ni! Škoda, že se už nedočkáme vydání ve starší grafice. Počkám si na česká pravidla, německy neumím. Motiv je pěkný, do Carcassonne se to určitě hodí.

Přidávám pár obrázků - viz příloha. Minirozšíření bude obsahovat 6 kartiček krajiny a 24 žetonů s vyobrazením ovoce.

@Chmura - až budeš mít titulní obrázek tak dej vědět a přidám na rozcestník, díky :)
@PetrM - téma přesunuto do novinek

Přiložené soubory Miniatury
           
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#3
Mini rozšíření bude uvedeno jako novinka na novém veletrhu her v Duisburgu.

SPIEL DOCH! in Duisburg 2018


Tento veletrh se bude konat 23. - 25. března. Předpokládám, že po ukončení tohoto veletrhu bude teprve toto rozšíření uvolněno k prodeji.

Přiložené soubory Miniatury
       
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#4
Informace o minirozšíření vloženo do Carcapedie! Cool


   ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Chmura Zelený meeple
[-] 2x   Petr Chytka, PetrM
Odpovědět
#5
Tak to je bomba  Objetí díky moc za info o tom se dá vážně přemýšlet  Nechápavý
Odpovědět
#6
Já už mám jasno rozšíření se mě líbí a rád si je opatřím! Cool

  -V prodeji by mělo být od 26. 3. 2018 na Cundo. de! Mrknutí

    ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#7
Myslí si svoje Že by nějaké hromadné objednávky ?  Mrknutí
Odpovědět
#8
Tabulka pro předběžné objednávky 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

.
[-] 3x   Chmura, Eldenroot, Skubin
Odpovědět
#9
(20.3.2018, 16:30)pripluv Napsal(a): Tabulka pro předběžné objednávky 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

.

Tak to byla rychlost  Vítěz
Odpovědět
#10
Ta tabulka jako taková existuje skoro čtvrt roku, zase taková rychlost to nebyla  Usměvavý . A já ani nejsem tvůrcem...
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)