CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Fantom figúrky
téma založeno uživatelem Daragon - 4.3.2018, 17:00

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 5 Curuj 6 Daragon 9 PesBobes 3 šmoula 1
#1
Zdravím,

viete niečo o tom kde by som zohnal originálnu sadu fantómov? Na ebayi je cena 3-4$, čo je paráda, až na poštovné 11$, tak som to zavrhol :D

Vďaka.
S pozdravom,
Daragon
#2
(4.3.2018, 17:00)Daragon Napsal(a): Zdravím,

viete niečo o tom kde by som zohnal originálnu sadu fantómov? Na ebayi je cena 3-4$, čo je paráda, až na poštovné 11$, tak som to zavrhol :D

Vďaka.
S pozdravom,
Daragon

Já jsem objednával tady:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



Vše bylo v pořádku mohu jen doporučit! Mrknutí
Chmura Zelený meeple
[-] 2x   Daragon, Eldenroot
Odpovědět
#3
Čože? Tak to je ako inač dobrá cena :D Veľký dík ;)
Odpovědět
#4
(4.3.2018, 17:44)Daragon Napsal(a): Čože? Tak to je ako inač dobrá cena :D Veľký dík ;)

Rádo se stalo od toho jsme tady!Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#5
No práve pozerám, cena je výborná, až na to poštovné na Slovensko - 300+KČ, radosť prišla, radosť odišla :D Ale aj tak vďaka :)
Odpovědět
#6
(4.3.2018, 17:53)Daragon Napsal(a): No práve pozerám, cena je výborná, až na to poštovné na Slovensko - 300+KČ, radosť prišla, radosť odišla :D Ale aj tak vďaka :)

  Tak to bohužel neovlivním.

 Napsal jsem jim, zda by mě to zaslali poštou. Jestli budou ochotní tak tě to pošlu na slovensko. Myslím, že by to mohlo být cca o 100,- Kč lacinější.
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#7
No to mi tiež napadlo, najlepšie by fakt bolo, ak by bol niekto z okolia kamenného obchodu a bol by tak dobrý, že by to vyzdvihol osobne a odoslal ako listovú zásielku (kľudne aj bez originálnej krabičky, len v uzatváracom sáčku), peniaze by som vopred poslal. Lebo záujem mám, ale pri takom pomere poštovného a ceny, kde poštovné vyjadruje 6x hodnotu výrobku je to asi zbytočnosť.
Odpovědět
#8
kde bývaš? pohybujem sa CZ-SK každý týždeň
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
Odpovědět
#9
(6.3.2018, 22:30)Curuj Napsal(a): kde bývaš? pohybujem sa CZ-SK každý týždeň

  Můžeme se domluvit SZ. Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#10
Máš SZ :)
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)