CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Má výroba
téma založeno uživatelem Petr Chytka - 5.2.2018, 14:42

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 6 Petr Chytka 6
#1
Tímto chci poděkovat chmurovi za všechny jeho rady a návody zde uveřejněný,bez kterých by výsledek takto rozhodně nevypadal. Usměvavý

Přiložené soubory Miniatury
   
[-] 3x   Chmura, PesBobes, pripluv
#2
(5.2.2018, 14:42)Petr Chytka Napsal(a): Tímto chci poděkovat chmurovi za všechny jeho rady a návody zde uveřejněný,bez kterých by výsledek takto rozhodně nevypadal. Usměvavý

Rádo se stalo od toho jsme tady! Mrknutí Rád bych upozornil, že jsem se nezasloužil jenom já ale celý team našeho fóra! Velký úsměv Velký úsměv Velký úsměv
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
Na zaklad + 10 velkych rozsireni to staci. (Jen karticky) Usměvavý

Přiložené soubory Miniatury
   
[-] 3x   Chmura, Eldenroot, pripluv
Odpovědět
#4
(12.3.2018, 21:17)Petr Chytka Napsal(a): Na zaklad + 10 velkych rozsireni to staci. (Jen karticky) Usměvavý

  Pěkná krabička! Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#5
(12.3.2018, 21:22)Chmura Napsal(a):
(12.3.2018, 21:17)Petr Chytka Napsal(a): Na zaklad + 10 velkych rozsireni to staci. (Jen karticky) Usměvavý

  Pěkná krabička! Mrknutí 

Takovej prvni pokus.priste me ceka bigbox.
Snad se mi zadari stejne jako tobe Usměvavý
Odpovědět
#6
(12.3.2018, 21:28)Petr Chytka Napsal(a): Takovej prvni pokus.priste me ceka bigbox.
Snad se mi zadari stejne jako tobe Usměvavý 

 Jasně jsi na nejlepší cestě, určitě budeš lepší! Mrknutí

 Obrázek na vnitřek krabice najdeš tady:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#7
Vyroba zetonu je strasna prace,ale kdyz se original sehnat neda,...

Přiložené soubory Miniatury
   
[-] 2x   Eldenroot, Karel
Odpovědět
#8
(23.9.2018, 11:02)Petr Chytka Napsal(a): Vyroba zetonu je strasna prace,ale kdyz se original sehnat neda,...

 Nepovídej? Cool  Fakt? Velký úsměv  Něco bych o tom věděl! Mrknutí

 -Kulaté žetony chce nejdříve vyseknout výsečníkem na kůži a pak teprve nalepit, ale i tak práce nic moc! Myslí si svoje
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#9
(23.9.2018, 11:26)Chmura Napsal(a):
(23.9.2018, 11:02)Petr Chytka Napsal(a): Vyroba zetonu je strasna prace,ale kdyz se original sehnat neda,...

 Nepovídej? Cool  Fakt? Velký úsměv  Něco bych o tom věděl! Mrknutí

 -Kulaté žetony chce nejdříve vyseknout výsečníkem na kůži a pak teprve nalepit, ale i tak práce nic moc! Myslí si svoje 
Ty blechy jsem vysekaval za pomoci medene trubky a tunely jsem okrajel nozem a ted je budu rucne obrusovat smirkovym papirem dokulata.
je to peklo,ale pro carcassonne-cokoliv Velký úsměv
Odpovědět
#10
Nechceš je vysekat výsečníkem?
Chmura Zelený meeple
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)