CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
DÍLNA Sáček
téma založeno uživatelem pripluv - 5.1.2018, 23:17

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 4 Eldenroot 3 Jana.Zat 1 pripluv 8 šmoula 3
#1
Dnes jsem si, spíš v rámci prokrastinace, udělal návrh na sáček na meeplíky. Vzhledem k tomu, že jich mám pět a půl ( Velký úsměv ), tak bude stačit jeden pro všechny. Tak jsem zvědav, jestli to dotáhnu do konce.

BTW, shodou náhod jsem zjistil, že v jednom nejmenovaném skandinávském řetězci s nábytkem (nejen) prodávají fixy na textil ± v barvách základní sady (+ fialová místo růžové pro další sadu u v2). Tak uvidíme, jakou ΔE tam objevím...

Přiložené soubory Miniatury
   
[-] 1x   Chmura
#2
Koukni se na Cundco.de, mají tam sadu 6 plátěných sáčků na meeply. Třeba ti to ušetří ćas
Odpovědět
#3
(6.1.2018, 8:59)Eldenroot Napsal(a): Koukni se na Cundco.de, mají tam sadu 6 plátěných sáčků na meeply. Třeba ti to ušetří ćas
mu chceš ušetřit prokrastinovanej čas? Velký úsměv ...
Ale zase mít svoje pytlíky má taky něco do sebe Usměvavý
Odpovědět
#4
Já vím, že to tam mají. Jenže šest pytlíků na těch mých pár meeplů zatím nemá smysl. Udělám jeden pytel na všechny a bude  Vítěz .
Odpovědět
#5
Pytlík je pytlík  Cool
Odpovědět
#6
Jenže pytel je pytel  Vítěz
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#7
Motiv na je velice pěkný nešlo by vložit větší obrázek?
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#8
Všechno jde, když se chce Mrknutí.
Až na to, že nevím, jak u odpovědi nahrát přílohu (u nového příspěvku to je OK, ale tady nejspíš potřebuji support)...
Odpovědět
#9
(6.1.2018, 23:07)pripluv Napsal(a): Všechno jde, když se chce Mrknutí.
Až na to, že nevím, jak u odpovědi nahrát přílohu (u nového příspěvku to je OK, ale tady nejspíš potřebuji support)...
Když klikneš na odpovědět, tak to jde Usměvavý
nebo pokud odpovídáš v tom poli hned pod posledním příspěvkem, tak musíš dát "Úplný režim odpovědi" Usměvavý
A potom tam máš klasicky dole přílohy jako vždy Usměvavý
[-] 3x   Chmura, Eldenroot, pripluv
Odpovědět
#10
Ha! Díky všem, ono to funguje Vítěz .

Přiložené soubory Miniatury
   
[-] 3x   Chmura, Eldenroot, TGD
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)