CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Rubikova kostka - Carcassonne (Původní edice)
téma založeno uživatelem Luky170 - 30.10.2014, 15:31

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 2 Eldenroot 1 Kamzik 1 Luky170 1 šmoula 3
#1
Rubikova kostka - Carcassonne (Původní edice)

Pokud máte doma nepoužívanou Rubikovu kostku, tak ji můžete polepit Carcassonnem!  Usměvavý

Zdroj: 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Přiložené soubory Miniatury
   

.pdf   Carcassonne Rubick's Cube-A4.pdf (Velikost: 685,9 KB / Nahráno: 30.10.2014, 15:30 / Stažení: 41x)
Luky170, hrdý člen Carcassonne FORUM od 08.8.2014.
#2
jooo, tak to je mazec Velký úsměv
Odpovědět
#3
Tak jsem si po dlouhém odhodlávání jednu tuto kostku udělal  Cool a jakožto zastánce nové edice jsou stejné "kartičky" jako v prvním příspěvku, jen v novém provedení.
Při zhotovování děkuji @danka protože na odlepování 54 nálepek o velikosti 17x17mm jsem fakt neměl nervy  Naštvaný Velký úsměv

Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět
#4
Nádherná rubikovka! Za mě 1 s *!!! Potlesk
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#5
Krásné!
Odpovědět
#6
(12.9.2020, 10:23)šmoula Napsal(a): Tak jsem si po dlouhém odhodlávání jednu tuto kostku udělal  Cool a jakožto zastánce nové edice jsou stejné "kartičky" jako v prvním příspěvku, jen v novém provedení.
Při zhotovování děkuji @danka protože na odlepování 54 nálepek o velikosti 17x17mm jsem fakt neměl nervy  Naštvaný Velký úsměv

Ty jo, dost dobrý, ses ani nepochlubil, že čaruješ na něčem takovém .... Palec nahoru
Odpovědět
#7
Použil jsem zdroj z prvního příspěvku a jen to předělal, není to nic světoborného Usměvavý
Odpovědět
#8
(14.9.2020, 21:02)šmoula Napsal(a): Použil jsem zdroj z prvního příspěvku a jen to předělal, není to nic světoborného Usměvavý

 Ne? Myslí si svoje    Mě to příde dost dobrý!!!! Palec nahoru Potlesk
Chmura Zelený meeple
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Rubikova kostka - Carcassonne (Nová edice) šmoula 4 1307 30.9.2020, 10:29
Poslední příspěvek: TomasZez
  Rubikova kostka - Carcassonne (Zimní edice) Chmura 0 475 12.9.2020, 14:38
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)