CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Věštkyně
téma založeno uživatelem pripluv - 21.12.2017, 15:22

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 2 Eldenroot 4 pripluv 6
#1
Tak jsem si chtěl stáhnout toto rozšíření, jenže na udaných stránkách se již

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

:(
Tak mne tak napadá — nestáhl si někdo ono pdf dříve? A neposkytl mi jej?
Jde mi o v2, ale pochopil jsem, že by na jedné A4 měly být obě.

Pozn.: ze třech odkazovaných fanouškovských rozšíření jde jako pdf stáhnout jediné — 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

.

Dotaz na získání prázdných kartiček (s originální rubovou stranou, opět v2) hodím na základě úspěšnosti tohoto dotazu :)
#2
(21.12.2017, 15:22)pripluv Napsal(a): Tak jsem si chtěl stáhnout toto rozšíření, jenže na udaných stránkách se již

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

:(
Tak mne tak napadá — nestáhl si někdo ono pdf dříve? A neposkytl mi jej?
Jde mi o v2, ale pochopil jsem, že by na jedné A4 měly být obě.

Pozn.: ze třech odkazovaných fanouškovských rozšíření jde jako pdf stáhnout jediné — 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

.

Dotaz na získání prázdných kartiček (s originální rubovou stranou, opět v2) hodím na základě úspěšnosti tohoto dotazu :)

 Děkuji za upozornění v minulosti se již odkaz jednou měnil. Uvidíme, jestli se nejedná jen o výpadek.

 - Nefunkční odkaz je bohužel jen ten na Věštkyni. Zbývající odzkoušeno a stále funkční.
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
Tak ještě jednou. Včera jsem zde našel pravidla k  výše zmiňované věštkyni a teď už je snad dvě hodiny hledám a nic.
Můžete mne prosím někdo nakopnout, kde je najdu?
Odpovědět
#4
(21.12.2017, 18:58)pripluv Napsal(a): Tak ještě jednou. Včera jsem zde našel pravidla k  výše zmiňované věštkyni a teď už je snad dvě hodiny hledám a nic.
Můžete mne prosím někdo nakopnout, kde je najdu?

Ale ano, zavři oči a otoč se! Velký úsměv Velký úsměv Velký úsměv

NE! kopat nebudem!

Zde je odkaz:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



Oficiální návody najdeš v Carcapedii vždy u příslušného rozšíření (vedle titulního obrázku vpravo dole). Viz obrázek v příloze!

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#5
(21.12.2017, 15:22)pripluv Napsal(a): Dotaz na získání prázdných kartiček (s originální rubovou stranou, opět v2) hodím na základě úspěšnosti tohoto dotazu :)

Určitě na Cundco.de - 12 ks kartiček na jednom platu, cena i poštovné lidové.
Odpovědět
#6
Ad Chmura: Děkuji, objevil jsem, jenže na mne skáče toto:

Ke shlédnutí této stránky nemáte oprávnění. Může to být z několika následujících důvodů:
  1. Váš uživatelský účet byl buď pozastaven, nebo Vám byl zakázán přístup k této stránce.
  2. Nemáte přístupová práva ke stránce. Pokoušíte se shlédnout něco, co byste neměli? Podívejte se na pravidla fóra, zda k této akci máte oprávnění.
  3. Váš účet stále ještě čeká na aktivaci nebo povolení moderátora. (

    [Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

    )

  4. Snažíte se o přímý přístup na tuto stránku, což lze jen z patřičných formulářů či odkazů.
Nyní jste přihlášeni pod uživatelským jménem: 'pripluv'

Ad: Eldenroot: víš z hlavy, kolik je poštovné? Tam na mne pro změnu skáče bílý okno  Vítěz
Odpovědět
#7
(21.12.2017, 19:41)pripluv Napsal(a): Ad Chmura: Děkuji, objevil jsem, jenže na mne skáče toto:

Tato sekce je dočasně uzavřena, řeší se nějaké technické problémy. Bude otevřena snad v lednu, musím se k tomu dostat a bohužel jsem před koncem roku vždy časově plně vytížen zaměstnáním a rodinou.
 
(21.12.2017, 19:41)pripluv Napsal(a): Ad: Eldenroot: víš z hlavy, kolik je poštovné? Tam na mne pro změnu skáče bílý okno  Vítěz

Poštovné se zobrazí až dle celkové váhy balíčku. Poštovné do ČR začíná na částce tuším 4 eura a poté se zvedá dle jejich tarifu.

@pripluv - pokud mi zašleš do soukromé zprávy tvou emailovou adresu, tak ti mohu zaslat požadované soubory
Odpovědět
#8
Ha, tak to pak jo. Rodina je důležitější, o tom žádná (zaměstnání někdy taky  Usměvavý )

Aha, zkusmo to tam namlátím a uvidíme. Stejně přes Vánoce asi nebudou makat...

Danke Viele (musím potrénovat tu němčinu  Vítěz )
Odpovědět
#9
(21.12.2017, 19:56)pripluv Napsal(a): Danke Viele (musím potrénovat tu němčinu  Vítěz )

Eshop lze přepnout do angličtiny.
 
(21.12.2017, 19:56)pripluv Napsal(a): Ha, tak to pak jo. Rodina je důležitější, o tom žádná (zaměstnání někdy taky  Usměvavý )

Jak jsem psal v předchozím příspěvku, tak mne nebo @Chmura napiš soukromou zprávu s tvým emailem, na který ti požadované soubory můžeme zaslat.
Odpovědět
#10
Tak snad už poslední věc k tématu.

Zajímají mne tyto kartičky, že jo 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

? Prostě ty světlé.
Nemám teď Carcassonne u sebe na porovnání.

Co je ale docela na prd, tak, že je mají mít až od února  Naštvaný .
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)