CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
VESNICE-Lovci a sběrači
téma založeno uživatelem Chmura - 15.5.2017, 20:18

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 4 Eldenroot 1
#1
VESNICE - Rozšíření pro hru carcassonne Lovci a sběrači.

-Na internetu jsem narazil na kartičku pro hru Lovci a sběrači. Kartička VESNICE má stejnou funkci jako kartička OPATSTVÍ s rozšíření Opatství a starosta. Kartičku jsem kompletně předělal. V příloze jsou přiloženy obě kartičky. Jak se mě to povedlo můžete posoudit sami.

Přiložené soubory Miniatury
       
Chmura Zelený meeple
#2
Předpokládám, že tvá vylepšená verze je ta s tím červeným okrajem?  Mrknutí Skvělé!
Odpovědět
#3
(15.5.2017, 20:54)Eldenroot Napsal(a): Předpokládám, že tvá vylepšená verze je ta s tím červeným okrajem?  Mrknutí Skvělé!

 Ano prosím je to tak! Kartička s červeným okrajem je mojí výroby. Ale nápad není můj, líbil se mě nápad a tak jsem to graficky "dotáhnul". Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#4
Kartičky rozšíření a nahrány do sekce "Rozšíření pocházející od uživatelů fóra". Mrknutí


 ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#5
VESNICE - Pravidla rozšíření

-Jen ten, kdo postaví svoji vesnici ovládne i blízkou krajinu s lovnou zvěří, řekami plných ryb a lesy bohatými na zlato.

Herní materiál
• 6 nových karet s vesnicí

Příprava hry
• Každý z hráčů obdrží jednu kartu s vesnicí.
• Hráč může přiložit kartu vesnice do krajiny místo svého běžného tahu, netáhne tedy ve svém tahu žádnou kartu krajiny. Místo toho přiloží do krajiny kartu vesnice. Vesnici lze do krajiny přiložit pouze na místo, které je ze všech čtyř stran obklopeno dříve přiloženými kartami, tedy do „díry“ v krajině. Pokud žádná taková díra v krajině není, nemůže být vesnice umístěna.
• Na vesnici může hráč umístit svojí figurku jako Stařešinu. 
• Ve chvíli, kdy je umístěna vesnice, počítají se oblasti ze všech čtyř stran vesnice jako uzavřené. Les nebo, řeka, která byly kartou vesnice uzavřeny, ihned vyhodnoťte.
• Kartu vesnice lze použít jako poslední kartu (když už nejsou žádné karty krajiny v zásobě).

Toto jsou pravidla ke kartičkám VESNICE. Případná konstruktivní kritika pravidel vítána!
Chmura Zelený meeple
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Bílý tygr (Lovci a sběrači -Nová edice) Chmura 22 4 333 2.1.2023, 20:18
Poslední příspěvek: Jan Groot
  Lovci a sběrači (nová edice) - první dojmy šmoula 7 2 138 28.12.2020, 21:24
Poslední příspěvek: šmoula
  Carcassonne: Lovci a sběrači (2002) + Král a zvěd Chmura 4 970 12.9.2020, 14:45
Poslední příspěvek: Chmura
  Bodovací karty LOVCI A SBĚRAČI Chmura 4 2 599 26.8.2017, 21:41
Poslední příspěvek: Chmura
  Lovci a sběrači -SKEN Chmura 1 1 656 27.4.2017, 16:51
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)