CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
KE STAŽENÍ-PRAVIDLA Amazonka (Amazonas)
téma založeno uživatelem Chmura - 22.3.2017, 0:00

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 4 Kamzik 1 oludek2 1 šmoula 1
#1
Návod k základní hře Carcassonne Amazonka

Děkuji uživateli @CoffeeDecoy za překlad návodu do češtiny. Za zmenšení návodu děkuji uživateli @šmoula .

V příloze je návod v češtině.

Přiložené soubory
.pdf   Carcassonne_AMAZONAS_PravidlaCZ.pdf (Velikost: 7,5 MB / Nahráno: 20.11.2019, 10:08 / Stažení: 63x)
Chmura Zelený meeple
#2
tak mně to přišlo včera tak budu rad za návod jak o člověk jazyků neznalý když pominu ruštinu.... Vypláznutý jazyk
Odpovědět
#3
(1.4.2017, 20:38)oludek2 Napsal(a): tak mně to přišlo včera tak budu rad za návod jak o člověk jazyků neznalý když pominu ruštinu.... Vypláznutý jazyk

 Pracuji na jeho korekci. Musel jsem to na čas odložit, protože jsem měl rozdělané věci s větší prioritou! (Carcapedie, výroba karet...) Mrknutí
Nerd Budu se to snažit co nejdříve dodělat.
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#4
Děkuji uživateli @

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

za překlad návodu do češtiny.  V prvním příspěvku vložen odkaz na stažení pravidel. Mrknutí
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#5
Nějak nemůžu sehnat návod v češtině. A jelikož angličtina není můj kamarád a odkaz na uloz.to je nefunkční, nemáte prosím někdo návod v jakékoliv podobě?
Díky.


Tak stahuji prosbu. Už to mám staženo, sice asi až na desátý pokus, ale mám ! Palec nahoru
Odpovědět
#6
Je pravda, že by to chtělo návod "trošičku" zmenšit, aby se nám vešel na fórum. Ale bohužel nevím jak na to. Smutný
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#7
Do prvního příspěvku přidány pravidla v češtině ve zmenšené velikosti (souboru, nikoliv tisku).
Pokud by bylo potřeba jít ještě s velikostí dolů, tak to lze, ale kvalita půjde samozřejmě dolů...
[-] 2x   Eldenroot, peťul
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)