CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Cardcassonne
téma založeno uživatelem Petr Blanc - 31.1.2017, 18:22

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
endomame 2 Petr Blanc 2
#1
Máte někdo zkušenosti s touto karetní verzí? Vůbec nevím, co si mám o ní myslet a zda ji mám chtít Nerozhodnutý

Nejlépe, pokud by někdo dokázal nastínit hlavní klady a zápory...
[Obrázek: black-meeple.png] CARCASSONNU ZDAR!                    PS: Nevíte někdo o výhodném Kolu osudu/Das Schicksalsrad/Wheel of Fortune/Het Rad van Fortuin?
#2

(31.1.2017, 19:06)endomame Napsal(a): težko říct to tě baví ... podle textu co jsem našel je to filer na 20 minut ... (filler jsem se naučil z youtubu DESKOFOBIE) ... poučná videa ...
-

(+) rychlá hra

(-) není to klasické Carcassonne, nejistota správné chvíle ...

 Cardcassonne je karetní verzí populární hry Carcassonne. Jedná se o rychlou hru, ve které hráči přikládají karty lidí, zvířat a pokladů do různých řad a ve správný moment je zaskórují. Otázkou je odhadnout, kdy je správný moment, delší řady přinášejí více bodů, ale také riziko, že vám body "vyžere" soupeř;) Každý z druhů karet se pak skóruje zcela jinak...
  • Autor: Klaus-Jurgen Wrede
  • Hrací doba: 20 minut
  • Počet hráčů: 2-5
  • Doporučený věk: od 8...


[Obrázek:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

]
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#3
Jak těžko říct co mě baví, CARCASSONNE přece Velký úsměv Cool

Tak mám rád například i: poštovního kurýra, niagáru, iknow, keltis, Ankh-Morpork, semafory, Mölky, černé historky, 6 bere, bobří bandu, trans americu, rybí trh, Alhambru, svět, párty alias, nalož a jeď, metro...

Myslíš tedy, že je to vhodné i pro mě? Velký úsměv
[Obrázek: black-meeple.png] CARCASSONNU ZDAR!                    PS: Nevíte někdo o výhodném Kolu osudu/Das Schicksalsrad/Wheel of Fortune/Het Rad van Fortuin?
[-] 1x   Asusik
Odpovědět
#4
(31.1.2017, 20:57)Petr Blanc Napsal(a): Jak těžko říct co mě baví, CARCASSONNE přece Velký úsměv Cool

Tak mám rád například i: poštovního kurýra, niagáru, iknow, keltis, Ankh-Morpork, semafory, Mölky, černé historky, 6 bere, bobří bandu, trans americu, rybí trh, Alhambru, svět, párty alias, nalož a jeď, metro...

Myslíš tedy, že je to vhodné i pro mě? Velký úsměv

s timhle arsenálem a láskou ke Karkasónu ... jdi do toho, mimo to uz je to mao k sehnání - tak nečekej
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)