CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Věž 2.0
téma založeno uživatelem peťul - 11.9.2016, 21:50

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
0Marty0 1 carols 1 Chmura 16 Eagle 1 Eldenroot 7 PetrM 3 peťul 5 Skubin 1
#1
První střípky z připravovaného čtvrtého rozšíření pro novou edici. Pod následujícím odkazem se oběvil německý obrázek krabice.

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Přiložené soubory Miniatury
   
[-] 3x   0Marty0, Chmura, Eldenroot
#2
No, barva krabice pěkná, k věži se docela hodí. Jedna z mála věcí která se mi na Carcassonne 2 líbí je že každé rozšíření má svou barvu a nejsou 3 modré... :)
Odpovědět
#3
Souhlasím opět graficky velmi pěkná krabička.

 Obrázek krabice přidávám do přílohy. Mrknutí

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
[-] 2x   Eldenroot, peťul
Odpovědět
#4
Ukázka německých pravidel:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

[-] 2x   Chmura, Eldenroot
Odpovědět
#5
Rychlopohledem jsem nic moc nezjistil, německy neumím... vypadá to, že nic nového v pravidlech není, nebo se pletu?!
Odpovědět
#6
Mám stejný názor, rozšíření Věž 2.0 bude jen překresleno do nových obrázků. Smutný

 Myslím, že by mohlo obsahovat alespoň dvě karty se zahradou pro rozšíření Opat!
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#7
(18.10.2016, 22:21)Chmura Napsal(a): Myslím, že by mohlo obsahovat alespoň dvě karty se zahradou pro rozšíření Opat!
Obsahuje Usměvavý

V příloze je seznam kartiček.

Přiložené soubory
.pdf   Carcassonne II - Věž.pdf (Velikost: 647,66 KB / Nahráno: 19.10.2016, 15:29 / Stažení: 43x)
[-] 2x   Chmura, Eldenroot
Odpovědět
#8
No to je rychlost! Děkujeme @peťul ovi. Jsem rád, že mě moje věštecké sklony nezklamaly. Usměvavý
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#9
Neví někdo kdy to vydá Mindok?
Odpovědět
#10
Počítám, že to bude do půl roku od vydání v Německu. Tak či tak, doporučím koupit na Cundco.de, pokud patříš k těm nedočkavým. Pravidla v CZ jsou dostupné díky naším šikovným překladatelům a jsou na vyšší úrovni než originál!
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)